Відображення. "Сильним і мужнім", щоб "не втомляться дарма" Фабіан Маса

У перекладі з іспанської Google Translate на українську мову. На цей раз я хочу поговорити про те, як ви пропустили «Культура зусиль" в суспільстві, зміна його в "Простий спосіб [1]." 

Всі ті, хто скромний, починаючи з тієї ж позиції або домоглися нічого в житті досягнень вони домоглися через зусилля, і це вірно в усіх областях. У книзі Джошуа 1.6-7 сам Бог каже Ісусові: "Будь сильний та міцний». Однак в культурі Церкви сирі "об'єкта". 


У тих установах, що мають клітинку (в основному в Аргентині) структура, яку я бачив їхні лідери молитися за членів своєї групи, що "принаймні читати два вірша в день [2]" Можливо, вони не розраховували, що два вірша в день це займе 42 років, щоб прочитати його. 

В Біблійному коледжі, де я вчуся, приділяється все студенти подають, але простий, так що вам не доведеться докладати жодних зусиль [3], де майбутні результати пастирями та вчителями, які не мають підготовку, яка дозволяє їм здійснювати завтра продуктивної міністерство, тому що, як вони можуть навчити чому вони навчилися? Не кажучи вже про все служили, щоб дати прагнучих бути завтра місію: це засудити його на невдачу до 1 Travel. 

Культура зусиль є результатом логічного мислення: Хто-небудь думаю, повинні бути записані в 42,5 км марафону і сподіваємося закінчити його (не кажучи вже про перемогу), не знаючи, на наступне: 

· Необхідність, в першу чергу, щоб пройти медичне обстеження, тобто, якщо ви перебуваєте в положенні, щоб спробувати. 
· Важко в навчанні 
· Маючи програму віхи 
· Побалуйте себе в їжі 
НЕ · Немає останніх ночей 
· Участь в коротких гонках до 
· Вкладати гроші: купити відповідне обладнання (взуття, спортивний одяг), можливо, записав у клубі або тренажерному залі, щоб отримати уроки і додаткове навчання, керуючись професійним 
· Проводити час щоденні тренування, щоденно з понеділка по понеділок, без винятку 

Тим не менш, студенти Інституту не просили прочитати тексти, зусилля це може означати (купити книги, або йти в бібліотеку, або запозичувати або фотокопії частині вони потребують, і т.д.), то кажуть: "Як ми збираємося попросити таку річ, щоб отримати до витрат або потрібно докласти деяких зусиль? Але не дивіться, що студенти витрачають до $ D1500 мати стільниковий край уміщатися на Facebook або жахливо прагнемо йти у відпустку туди, де вони хочуть. Коли у мене є бесіди з педагогами на цю тему, я сказав, що "Ми не повинні вимагати студенти повинні бути ЛЮБОВ, а не штовхати їх у будь-якому випадку" 

Замість століть люди, які хочуть знати, досягнення будуть працювати і вкладати гроші для досягнення ваших цілей, Говард Гарднер [4] після вивчення за виконання незвичайних людей відзначили, що у них були всі працювали протягом принаймні десяти років. Лоуренс Джо Берд (West Baden, Індіана, народився 7 грудня 1956, колишній гравець і колишній американський тренер з баскетболу, який грав 13 сезонів в НБА, все з Бостон Селтікс, який виграв три чемпіонати в 1981 році, 1984 і 1986) підвів підсумок такий спосіб: 

"Це забавно, чим більше ви тренуєтеся, тим більш вдалим нас є." 

Любов, згідно Біблії не повинно бути витлумачено як надання людям те, що вони хочуть, але чого вони потребують. Майбутній учитель повинен бути навчений, щоб сформувати. Майбутній пастир має знати, як мотивувати громаду хочуть рости в Христі. 


Тиждень 70 от-от почнеться, нічого не буде легко. Для вашого проповіді багато будуть збережені або втратили. Тренуйте людей бути переможцем. 


_____________________

[1] Іспанська http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/10/reflexion-cristianos-decapitados-vs.html
Інглес http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/10/reflection-beheaded-christians-vs.html
[2] Іспанська http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/09/reflexion-42-anos-para-leer-la-biblia.html; Інглес http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/09/reflection-42-years-to-read-bible-by.html
[3] Іспанська http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/10/reflexion-institutos-biblicos-la.html; Інглес http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/10/reflection-bible-colleges-teaching.html
[4] Говард Гарднер (Скрентон, США 11 липня 1943) є психолог, дослідник і професор Гарвардського університету, відомий в наукових колах за свої дослідження на аналізі пізнавальних здібностей і теоретизували множинного інтелекту, які принесли йому Премію Принца Астурійського за соціальних наук 2011 http://es.wikipedia.org/wiki/Howard_Gardner


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa