Відображення. Духовні дари і "Мови" на 1-е Коринтян 12 [1]. За Фабіан Маса

Переклад з іспанської Українська Переклад з Google. В часи Павла, Церква Господа було: Той же самий Бог, те ж саме Євангеліє, те ж саме хрещення і те ж богослов'я: 

12 Насправді, тіло одне, але має багато членів, і всі члени, багато нас є одне тіло. Отже з Christ.13 Бо ми всі одним Духом хрестилися в одне тіло, юдеї чи елліни, раби чи вільні, і всі ми напоєні одним Духом. 

Павло вчить нас, що, хоча Є багато подарунків є тільки один Дух Святий, один Бог, який робить все, 

4 Зараз є варіанти подарунків, але той же Дух. 5 Існують різні види сервісу, але те ж саме Господь. 6 Існують різні функції, але той же самий Бог, в усіх робить усе. 
У наступних віршах (від 7 до 11) Павло показує спеціальні подарунки Святий Дух дає певним особам для повчання святих: 

  • Слово Мудрості 
  • Слово Знання 
  • Fe 
  • Дар охорони здоров'я 
  • Дар чудес 
  • Дар пророцтва 
  • розрізнення духів 
  •   Говорять на різних мовах [2] 
  • інтерпретувати мови 
  • Зверніть увагу, що говоріння мовами і інтерпретувати є останнім. 


Таким же чином в організмі людини кожен член має свою роль в гармонії і доповнювати один одного, кожен з яких має однакову ступінь важливості, так що робить Церква: Користувачі, що отримали подарунки на службі суспільство і ні повинні відчувати себе більш-менш, ніж інші (вірші 12-27). 

Павло каже: «28 в церкви Бог поставив у першу чергу апостолів, по-друге, пророками; третє, вчителями; після цього дива; після цих дарах зцілення, допомагає іншим, уряду і тих, хто говорять на різних мовах ". 


Павло дає логічне і всеосяжного порядку: 

1 Апостол: апостольства в цілому охоплює всі інші, такі як апостола Павла сам відкрив багато Церкви, випас худоби, навчені пастирі (Тимофія і Тита), творив чудеса, зцілення, він служив святих (більш 50% від NT богослов'я належить йому), а також говорили на мовах. 

2 Пророк (Пастори) Одне із завдань пастора є навчити, і кампанії в поклонятися Богу творить чудеса через вас, зцілення, один з характеристик доброго пастиря є покликання служби. Управляє Церква. І залежно від номіналу, говоріння мовами. 

3 Вчителі: Очевидно вчить, є покликання обслуговування відзначені, як до чудес, дари зцілення і мовах може мати їх чи ні. 
4 Дар чудес: Чудеса зазвичай включають зцілення. 
5 Дар охорони здоров'я: Замість того, конкретний дар зцілення часто відсутні в інших видах чудес. 

6 Дон Сервіс: Є люди, які спеціально має цей дар. 

7 Дон Управління: Є люди, які спеціально має цей дар. 

8 Дар мов: Ми бачимо, що мови резервного бути останнім. Павло робить деякі дуже важливі питання 29 до 31: 

1 Чи всі Апостоли? 

2 пророки? 

3 вчителі? 

4 Виконайте все творити чудеса? 

5 мають дари вздоровлення? 

6 Чи ж мовами? 


7 Виконайте все інтерпретувати? 

Очевидно, що відповідь на всі ці питання "Ні". Є кілька показання, що ми можемо зробити порядок питань: 

Замовлення зверху вниз комплексної. 

Кожен з подарунків не залежить від іншого. 

Дар мов і людей, які були до сих пір в кінці списку. Очевидно, що якщо у людини є перші 5 подарунків (навіть без мовах та інтерпретації), це відбувається тому, що отримав хрещення Святим Духом, який прищепив необхідні подарунки здійснювати відповідні міністерства. 
Тому мови не є ознакою виключно духовних Водохреща. 
Людина може мати дар мов і інтерпретувати, а не приймати будь-яке з перших замовлень ієрархії у зборах. 

Таким же чином, що не всі вчителі чи пасторів, не всі говорять на мовах, які смужка землі п'ятидесятників приміщення, які стверджували, що "єдиним і виключним проявом" хрещення Духом. 

Це твердження, що всі «духовне» повинні говорити на мовах п'ятидесятників, вироблених багато з братів потрапляють в бездумної базіканням, щоб не схожі на людей, які мають справжню духовність. П'ятидесятників лідери перетворилися порядок Біблії, приймаючи мови останній і покласти його в першу чергу. Необхідно також, що повідомлення розуміється: Ніхто не повинен почувати себе вище іншого члена Тіла Христового. Було б добре, щоб зупинити п'ятидесятники вважають, єдині, хто мають "хрещення Духом" в питанні мов [хоча в них Слово Боже також зустрічалися і насправді не всі розмовляють мовами, але кілька (переважна більшість з них тільки імітує, і ще менше мають здатність інтерпретувати)] та інші принизливі імена ", які не так духовно."

Таким чином, існує "п'ятидесятників Богослов'я" розміщення Біблію на їх конфесійних політики, коли це має бути з точністю до навпаки: адаптуватися до якої деномінації Біблії. 

Тиждень 70 знаходиться поруч, релігійність незбережені заїкання невідповідності небудь. Пора повернутися до теології Христа. 


__________________________________________

[1] NIV 1 Коринтян 12.1-27
[2] Протягом N.T. Грецьке слово, як правило, «язики» перекладається γλώσσα (Глоса) мова або мова. Словник Стронга # 1100.


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa