Дослідження. Мойсей, Жюль Верн, Потоп і «Джерела Безодні". За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач. 

Відкрийте для грунтових вод потрійні моря [1] Скарби премудрости ділиться з нами, "Мойсей, Жюль Верн і Джерела безодні". 


1

25 листопада 1864 роман "Подорож до центру Землі» французького письменника Жюля Верна (- Ам'єн Нант лютого 1828 березня 1905) був опублікований. Книга розповідає про пригоди групи людей, які їдуть в центрі планети, знаходження великий внутрішній океан. 
Вчені слідчі в річках Мату-Гросу, Бразилія, на чолі з Гремом Пірсон з Університету Альберта, Канада, виявили рідкісну алмаз 90 мг (45 карата) з низькою комерційної цінності, але дуже цінним для інформації мала у своєму складі [2]. 

2

Алмазний Усередині вони знайшли дуже рідкісний мінерал, званий ringwoodita [3] [4]. Коли дослідники (разом з міжнародною командою вчених) проаналізували дорогоцінний камінь і виявив, що він міститься дорівнює 1,5% за вагою води. 
Тепер група вчених з США підрахували, що мантія Землі може бути до трьох разів обсяг води морів в шарах на глибині між 410 і 660 км, за даними дослідження, опублікованого в журналі Science. 
Особливістю є те, що це не вода в рідкому або твердому або парів, сімейних презентацій, але молекулярні структури гірських порід, відповідно до вченими, мають високу здатність поглинати воду. 


3

Шестисотий рік життя Ноя, у другий місяць, у сімнадцятий день місяця, цього дня відкрилися всі джерела великої безодні, і були відкриті вікна небесні. 

Буття 7,11 VRV60. 

Мойсей пише про початок Великого Потопу, повінь відбувається з двох причин: 

  1. Проливний дощ, який тривав протягом сорока днів і ночей. (Буття 7.11 -12) 
  2. Вода хлинула з землі. Коментатори і вчені вони уклали, що хлинула вода вийшла з грунтових вод [5]. 

Це відкриття є важливим, оскільки він відповідає на два основних питання, що ті, хто заперечує Flood UNIVERSA: 

  1. Де зробив багато води, щоб покрити всю землю? 
  2. І, після потопу, Де зробив все, що кількість води? 


Повінь вода прийшла в основному наземні родовища ("Джерела безодні") і Богом, то вода повернулася до цих джерел [6]. 

Фабіан Масса. 
_______________________

[1] На повідомленням в BBC іспанською мовою, в п'ятницю 13 червня 2014: http://www.bbc.co.uk/mundo/ultimas_noticias/2014/06/140613_ultnot_eeuu_descubrimiento_agua_wbm.shtml

[2] http://www.muyinteresante.com.mx/naturaleza/698368/descubren-diamante-revela-agua-oceano-interior-tierra/
[3] ringwoodita є результатом впливу на олівіну (звичайне neosilicato вулканічних вивержень) до великих тисків у мантії Землі між 400 і 650 км глибини).
[4] олівін присутній у складі комет, а також результатом вулканічної діяльності земних матеріалів, см. http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/02/el-chef.html; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/02/the-chef_21.html

[5] Великі водосховища (водоносний горизонт), розташованих під землею на різних глибинах.
[6] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/12/study-el-agua-del-diluvio-donde-esta-by.html; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/12/study-flood-water-where-is-he-by-adrian.html
Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa