Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської Українська Переклад з Google

29 жовтня 1929 , називається "Чорний четвер " поклало початок " Великої депресії". Цей криза почалася в США Це в кінцевому результаті впливає майже весь світ , я займають весь десятиліття 30 -х років і на початку 40 -х років.
У 1934 році , будучи президентом США Рузвельт , його міністр сільського господарства Уоллес пропонує зміни в дизайні доларовій банкноті , (який є основою грошової системи США , і що 49 % квитків є один долар).
Уряд США складається з масонів [ 1 ] (як і більшість всіх інших) .
Нарешті в 1935 році прийшов сучасна версія законопроекту один долар. Містичний масонська символіка була використана в американській валюті з самого початку, і був використаний як засіб , щоб відрізнити гроші з США монети старого світу (Європа), у якого завжди були бюст правлячого монарха.


Новий долар повинен бути сильним символом Нового часу , де адміністрація Рузвельт хотів , щоб підвищити націю , через силу американської економіки. Ця політика , як відомо , історично , як Новий курс .
Новий курс [2] ( " Новий курс " ) це ім'я, дане на інтервенціоністською політики президента США Франкліна Д. Рузвельта , прийнятих з метою боротьби з наслідками Великої депресії у Сполучених Штатах. Ця програма була розроблена з 1933 по 1938 з метою підтримки найбіднішим верствам населення , фінансової реформи і оживити losmercados в економіці США з часів Великої Крах поранити 29 від безробіття і банкрутств .

Розглянемо як законопроекту цього долара , починаючи з передньої :


Такі тексти, що містять фронт:

ü Федеральна резервна Примітка
ü «Сполучені Штати Америки!
ü "Ця записка є законним платіжним засобом за всі борги державних і приватних "
ü "Вашингтон , округ Колумбія "
ü " ОДИН - ОДИН "
ü " КАЗНАЧЕЙ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ "
ü " СЕКРЕТАР ФІНАНСІВ "
ü " Один долар"
ü "Вашингтон"

Загальне число букв в словах є 169 , тобто 13 в квадраті. Протягом законопроекту є багато посилань на числа 13 , що дуже важливо для американських масонів , як були 13 перших колоній.

Передня етикетка також має деякі цікаві речі:ü Баланс являє справедливості
ü Ключ , що дозволяє запис в окультизмі .
ü перевернутої букви "V " відокремлює баланс ключа має 13 маленькі зірки.

Звернемося тепер до задньої частини записки:Ущільнення ліворуч:

Розглянемо спочатку тексти :

. ANNUIT COEPTIS лат. Фраза дослівно перекладається " обгрунтовані речі почали . " Його слід розглядати у поєднанні з командою " Око Гора " , що масони були підстави вважати , що це око Бога , коли насправді око їхнього Бога . У цьому контексті фраза слід інтерпретувати в такий спосіб : " бог наш сказав так, що ми робимо" Фраза має 13 букв.

б. Novus Ordo Seclorum : латинський , " Новий порядок на століття , або з віків " , пов'язаних з фразою иллюминатов . Фраза має 17 букв , якщо ви додасте MDCCLXXVI ( 1776 римськими цифрами ) завершив 26 символів , тобто 13 х 2 . 1776 , рік незалежності Сполучених Штатів але й дата заснування Ілюмінатів Баварії.

По-друге , символи:

. Усічена піраміда : Він має 13 поверхів (це число повторюється кілька разів в дизайні і є ключовим число в масонстві ) . Зразок 72 каменів , священне число також відноситься до 5 - кінцевої зірки , чиї кути 72 °.

б. 5 кінцева зірка або перевернутої пентаграми також священним символом для сатаністів

Усічена піраміда являє езотеричні ініціації стадії учнівства. Сходи ведуть до " Всевидяче Око" , укладеного в трикутник. Це масонський символ Великого Архітектора Всесвіту , що всі ліхтарі , Око Гора і Ра , а відсутню наріжним каменем у Великій Піраміді та залучення космічні сили , які раніше просвітити і регенерації ініціювати у криївках .с. Ви можете намалювати перевернута піраміда після дизайну символу :Ми бачимо , в графі [ 3 ] , де відзначені листа свідчить: 
( колишня) O ( замовлення) N ( благородна ) М ( містика ) S (Храм = святилище ) Стародавній Орден Благородного і Mystic Shrine , очевидно , власник всевидяче Око : Осіріс / Гора , який , безумовно , є їх бог.

Якщо з'єднати точки є шестикутна зірка , символ Соломона , Великої Builder ми залишили.


Велика Друк:


Орел є символом окультних Initiation єгипетської птиці. Зірки на вершині додати 13 . Велика очей тепер в Піраміді . Орел має 13 стріл у його лівій нозі і 13 оливкові гілки в правій нозі :
Це означає , що влада , щоб зробити світ або війну.

Крила є пір'я 32 і 33 з посиланням на 32 ступенів Шотландського Статуту та Почесною грамотою 33 .

E Pluribus Unum Вирок по 13 колоній , який тане в одну націю.
Езотерична присутній в повсякденних речах , як загального квитка один долар. Там немає кращого способу , щоб приховати те , що ви виставити на вигляд.

Тиждень 70 ось-ось почнеться, ми готові?


______________________________________________-

[ 1 ] http://publicacionesherbertore.blogspot.com.ar/2013/01/presidentes-norteamericanos-masones.html
[ 2 ] http://es.wikipedia.org/wiki/New_Deal
[ 3 ] Графічний взяті з : http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_moneymisterymagick01_sp.htm


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa