STUDY. Принцесса Европы и Зевса. Europa y Zeus. By Fabian Massa

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .3 І повів мене в дусі в пустелю. Там я побачив жінку, що сиділа на червоній звірині . Звір був покритий блюзнірськи * імена , а з сімома головами і десятьма рогами. 4 А жінка була одягнена в порфіру й кармазин , прикрашена золотом , коштовними каменями і перлами. У неї був у руці золоту чашу , повну гидоти і нечистоти її перелюбу . 5 На лобі було написано загадкова назва :

Вавилон, мати повій
й гидоти землі . Об 17,3 - 5. NIV


Жінка на звірі Європі
Іоанн Богослов , автор книги Одкровення , не можуть відкрито сказати , що Римська імперія була встановлена ​​на Сатана використовує фігуру жінки на звірі . Жінка є не що інше , ніж у Європі , об'єднаних в ЄС сьогодні , і являє собою відродження древньої Римської імперії. Звір являє собою систему управління , яка буде нав'язувати Нового Світового Порядку.

Як Раніше були інші спроби цього нового порядку : пропозиції денонсувати пророка Даниїла в 539 році. C. :

1 . Звір перша ( Дан. 7,4 ) є опис сфінкса являє Ассирії Ассірійської імперії , яка домінувала на Близькому Сході між 800 і 609. C.
Два . 2 -й звір ( Дан. 7,5 ) є ведмідь Мідо - Перської імперії ( 559-530 ) . Ця імперія розбивши Троецарствие приїхати ( три ребра ) : Лідія , Вавилона і Єгипту.


Три . Третій звір , леопард з чотирма крилами і чотирма головами , відноситься до грецької імперії. Олександр Македонський завоював весь відомий світ всього за дванадцять років ( 323). Перед смертю він розділив свою імперію між своїми чотирма генералами ( четирьохголовий крилатий барс ) . Птолемей в Єгипті , Селевк в Сирії та Вавилону , Кассандр і Лисимах Фракію , Македонію і Грецію .

Квітень. 4-й звір був Римської імперії ( Дан. 7,7 ) 27 р. до н.е. - 476 р. C.

Історія потім споглядати велику спробу між 1939 і 1945 в 2-й світової війни , де Адольф Гітлер , який хотів воскресити давньої Римської імперії і накласти уряд , яке тривало тисячоліття. Слава Богу , не вдалося.

Сатана спробую його знову і на цей раз буде успішною , хоча і дуже мало часу: Ісус знову опиняться у виграші. У цій останній спробі відноситься пророцтво Одкровення 13.
      Тоді у нас є Звір являє собою систему управління , яка буде нав'язувати Нового Світового Порядку.

Цей новий порядок , повинна :

1 . Єдина валюта (євро стоїть на 1 дослідження )
Два . Унікальний Конституції (як U. E )
Три . Один прапор ( як U. E )
Квітень. Один офіційної релігії ( екуменізм вже працює на ньому)
Травня. Однією комп'ютерній системі (Microsoft ?)
Червень. Повний контроль над усіма економічними і фінансовими угоди ( Verichip ?)


У грецькій міфології , Europa ( гр. Старий : Εὐρώπη Європа ) фінікійських жінка була дуже красива. Міф говорить , що бога Зевса , який хотів її сексуально , для того , щоб володіти придумана наступна стратегія : Він перетворився на красивого білого бика , змішуючись з випасом худоби поруч, де красива дівчина грає зі своїми дівчатами . У той час як Європа і його оточення збирати квіти поряд з пляжем , вона побачила бика і погладив її по сторонах і , помітивши , що він був лагідний , сів на нього . Зевс скористалися цією можливістю : прибіг до моря і плавав на острів Крит проведенні Європа на спині. Вже в Крит , Зевс показали своє справжнє обличчя , і Європа стала першою королевою острова.Викрадення Європи : Ця скульптура вітає вас на людей , є фігурою на старому в'їзді в місто Нерха , надає характеру і культурним пам'ятником в рамках муніципалітету. Нерха сказав їй , в 1984 році , завдяки Ауреліо Тено , Cordoba скульптор і живописець , народився 7 вересня 1927 у Вільянуева -дель -Дуке

___________________________________________________

Вони також можуть стежити за публікаціями Тиждень 70 і скарби премудрості на :

Semanasetenta.com


[ 1] http://es.wikipedia.org/wiki/Europa_ (міфологія % C3% ADA )
Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa