STUDY. Тиждень 70: Чому назви. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач


" Тиждень 70" в останній тиждень року пророцтво сказано в главі IX книги Данила. Щоб зрозуміти пророцтво потрібно розуміти історичний контекст і біблійний Данило IX .

А. Трохи історії

У 538 р. до Р. Х. армія Кір , цар перський , який приїхав підкорювати територій територій ЗМІ [ 1] , Сирії та Лідії [ 2] обложили місто Вавилон . За Геродотом [ 3] , в ніч на 12 жовтня 539 р. до н.е. , Набонид був убитий [ 4]. Жерці Мардука Набонидом зрадив ( 2- й лорд Королівства бо Бог був Набопаласара 1 ) і відкрив всі міжкімнатні двері з вулиць, що ведуть до річки [ 5] , що мають стіни з дверима по обидві сторони Євфрату , подібно і палацові ворота залишилися відкритими , так що місто був доступний скрізь.

Gobrias [ 6] перська полководець здійснюється , увійшов без бою [7 ] [ у Вавилоні 12 жовтня 539. С, Кіра прибувають через кілька днів. Даріо [ 8] був призначений правителем Вавилона і був призначений віце -губернаторів в провінціях під . Для завоювання Вавилона , Кір мав підтримку священства істотні вавілонського Набонидом зіткнувся з -за його релігійної реформи .


Даніель пов'язано падіння Вавилона до кінця вигнання єврейського народу. Євреїв було депортовано до Вавилону Навуходоносором в 586 р. до н.е. У книзі Єремії 39,1 - 2 ми читаємо: « Дев'ятого року Седекії , царя Юди , десятого місяця , прийшов Навуходоносор , цар вавилонський, та все його військо до Єрусалиму, і осадив його одинадцяти . Седекії , місяця четвертого , дев'ятого дня місяця , узятий був у місті , і всі зверхники вавилонського царя , в ньому ... " Єремія пророкував , що народ Іудеї сталося б 70 років [ 9] у вигнанні , щоб служити цареві вавилонському ( Єр. 25,11 ) .

Текст розповідає , що Данило молився , сповідуючи гріхи єврейського народу і вибачившись перед Богом , коли архангел Гавриїл відображає бачення і пояснює , прийдешнього :

22 " Данило , я прийшов в цей час , щоб зрозуміти , все ясно. 23 Як тільки ви почали молитися , Бог відповів на ваші молитви. Я тут , щоб сказати вам , тому що ви дуже цінується . Тому звертає уваги на мої слова , щоб ви зрозуміли , visión.24 »« Сімдесят тижнів були постановив для твого народу та для міста твоєї , щоб покласти кінець їх провини й гріхи , щоб спокутувати неправди , вічна правда приведена , і будуть потверджені видіння й пророк , і щоб помазати Святеє Святих . 25 " " Знати і розуміти це: Там буде сім тижнів з моменту опублікування указ про відновлення Єрусалиму , до приходу Помазаника . Після цього , буде більше , шістдесят і два тижні. Тоді Єрусалим буде відновлений з вулиць і стін. Але коли раз apremien , 26 після закінчення шістдесяти двох тижнів, ви відрізані князь вибрав. Він працюватиме за місто і святилище , для майбутньої правлячої знищить їх. Кінець буде як від повені , і знищення не зупиниться , поки війна не закінчиться. 27 За тиждень Він зміцнить заповіта для багатьох, але до середини тижня закінчиться жертви і приношення . На крилі храму здійснюють жахливі блюзнірства , поки не прийде на катастрофічний кінець , який був указ " . ' DN . 9,22 - 27 NIV

Ангел Гавриїл пояснив , як вони були зрозумілі сімдесяти років запустіння оголошений Єремії. Ці сімдесят тижнів років , яке можна розділити на три періоди:

I. Початковий період семи тижнів років : Це сорок дев'ять років період працюватиме з виходу « слово» ( указ ) не про відновлення Єрусалиму до " помазаник , принц " . Вчені говорять , що цей Указ був би той , хто підписав Артаксеркса I Персії в 445 р. до н.е. ( Неємія 2 . 7-9) , у статутному Неємія відновити місто Єрусалим [ 10]. Інший указ про відновлення храму в тому , що Кіра I " Великого ( 539 до н.е.) [ 11] " , що дозволило відходом Езра , писар і вчений закон запровадив релігійну реформу і відформатований в єврейській Біблії [ 12] ( Старий Завіт нашої Біблії) [ 13] Важливо ув'язати різні біблійні тексти в залежності від історичного моменту , тому людина починає розуміти , що все це робота Святого Духа , це по-людськи неможливо пов'язати так відмінно подій [ 14]. Місто Єрусалим і Храм перебудований Езра закінчив приблизно в 400 р. до н.е. У Пророк Малахія .II . При додаванні першого етапу 49 років (вік 1 тиждень ) + 2 -й з 434 років ( 62 тижні) дає час , протягом якого проявляються Помазаник ( Месія ) . Тоді у нас є 49 + 434 = 483 років. Подібно євреям використовувати місячним календарем (рік = 360 днів ) для розрахунку Явище Месії повинні перетворити сонячне рік ( 365 днів): 483 х 360 днів = 173880 днів / 365 = 476,34 сонячних років. Року з указу Артаксеркса -445 до н.е. + 476,34 року пророцтва = від 30 до 31 AD був би проявом Месії. Це узгоджується з інформацією , зазначеною в Біблії: Ісус почав Своє служіння на близько тридцяти років Лк . Тобто близько 3,23 року 30 р. від Р.Х.

III . 26After шістдесяти двох тижнів, ви будете відрізані князь вибрав. У третій рік служіння Христа , це був розп'ятий . Він працюватиме за місто і святилище , для майбутньої правлячої знищить їх. У 24,2 Mt пророцтва сам Ісус підтверджує це , коли каже: Чи бачите ви все це ? Істинно кажу , не залишили тут каменя на камені , який не буде зруйновано . І мав на увазі Ісус у храм і місто Єрусалим . Про час цих подій Ісус сказав : 34 Поправді кажу вам : це не перейде цей рід , аж усе оце буде . У той час покоління охоплюють 40 . Яка була виконана , тому що в 70 під час великого повстання євреїв проти Риму , імператор послав у Єрусалим , щоб Генеральний Тіто , який зруйнували місто і храм , убивши мільйона чоловік.

IV . Важливо розуміти , що між 69 і 70 тижня Бог привів час благодаті , в якій у всіх нас є можливість покаятися і звернутися до Бога , перш ніж вони розв'язати фінальних заходах. В останній тиждень Buster Принц ( Антихрист ) буде завіт для багатьох. Там буде мир протягом перших трьох з половиною років , але потім зрадив Альянс і перестануть жертва і приношення царювати мерзоту запустіння , поки ви не знайдете місця призначення.

V. Події тижня 70 прекрасно пророкувати. Деякі речі вже були завершені , і інші чекають. Але це йде протягом наступних переговорів.


Вони також можуть стежити за публікаціями Тиждень 70 і скарби премудрості на :

Semanasetenta.com
______________________

[ 1] Хоча Медіа кордону ніколи не були повністю встановлені, відповідало його території на північному заході сучасного Ірану . Його столицею був Екбатана , сучасне місто Хамадан . Його західна частини переважають Вудлендсі дюйма Загрос і Ассирії межує на півдні з Елам і Персії ( Фарс ) в посушливому сході Парфії , і північ , ЗМІ була відокремлена від Каспійського моря та Вірменії Ельбурс гір .


[2 ] або Лідія Королівства Лідія була історична область на заході півострова Анатолії , на території нинішньої турецької провінції Ізмір та Маніса . Був царства та імперії після падіння імперії хеттів до його завоювання персами , за словами джерела , від 1300. C. не й для , на думку інших , від 718 до 546 р. до Р. Х.

[ 3] Геродот у Галікарнасі був грецький історик і географ жив між 484 і 425 р. до н.е.


[ 4] Daniel 5.30


[ 5] У дні , коли Набонид царював [ 5] у Вавилоні ( між 556 і 539 р. до н.е.) , місто Вавилон поширився на площі близько 850 га . Завдяки археології тепер знаємо , що в той час , місто було майже прямокутним (близько 2400 м х 1600 м). Сильно укріплений і розділений на дві зони нерівного області річки Євфрат . На зовнішній стінці Навуходоносор II додали другу внутрішню стінку. Набонид у свою чергу додав внутрішню стінку між містом і річкою , створюючи нові двері для проходу через міст на західній стороні міста [ 5]. По суті , Вавилон був обнесений послідовно , одна усередині іншої , геометрично регулюються кути . Стінки внутрішнього корпусу складався з двоспальним оборонний пояс з 7 метрів завширшки , до якого він додав яму , пов'язаний з річкою , яка оточувала її . Простір між двома стінками , близько 12 м , був заповнений землею у всіх його висоти. Був кожної башти близько 50 м , що було підраховано , що їх було близько 350. Оборони був доповнений BROCE бари з залізні прути занурюється в Євфраті , де вони закінчили стіни , щоб не дати противнику могли вбрід річку своїми мілини . Ці смуги називаються Письма в Ісаї 45.2B .

[6 ] Генеральний перського дворянина Gobrias Кіра Великого . Він зіграв важливу роль у Перській захоплення Вавилона в жовтні 539. C. http://es.wikipedia.org/wiki/Ciro_II_el_Grande # cite_note -3

[ 7] Ідея ненасильницького завоювання представлена ​​Хроніці Набонида і Циліндр Кіра . Тим не менш, адміністративні документи свідчать ремонт укріплень Вавилона місяців після його завоювання.


[ 8] Дарій Мідянін як біблійній книзі Даниїла був наступником престолу царя Валтасара халдейський ( Набонида ) , коли перське військо Кіра II " Великий" захопив місто Вавилон . До того часу Дарій був шістдесяти двох років. Він правив з 539-537 . C. як реальний правитель Мідо - Перської імперії . Дарій Персії ідентифікує його як сина Артаксеркса , із насіння мідян. Крім інформації , яка знаходиться в Біблії , нічого не відомо про виразно Дарій Мідянін . http://es.wikipedia.org/wiki/Dario_el_Medo

[ 9] сімдесяти років запустіння Єрусалиму почалася в 586 році , з руйнуванням Храму Господнього і тривав до 516 з відкриттям нового храму. Вітлі також згоден з цим у своїй роботі Vetus Testamentum об. IV с. Від 60 до 62.

[ 10] Ездри і Неємії є однієї книги в Єврейських Писаннях , тому що вони є частиною тієї ж самої історії. Справді , книги Ездри , Неємії і Естер всі приходять до тих же загальним період історії Ізраїлю . У книзі Естер , вона була дружиною царя Ахашвероша Персії , Артаксеркса , згадані в перших розділах Неємія . Коли Неємія відправився до царя : " . Тоді цар ( цариця , яка сиділа при ньому ) .... , який міг би бути цариця Естер ( Не Їм 2.6 ) Зокрема , Ездри і Неємії розповісти про події цілого століття , від 538 р. до н.е. ( указ Кіра Перської , Іса 45,1 -4 ) до кінця діяльності Неємія в 432 р. до н.е.

[ 11] Указ Екбатана : ( Екбатана : Місто , який був прийнятий Кіра як столиця ЗМІ в 549 р. до н.е.) 2Cr.36.22 - 23 : А першого року Кіра , царя перського , щоб сповнилось слово Господнє Єремії , збудив Господь дух CIROrey Персії , що він велів оголосити в письмовій формі , по всьому царству своєму , кажучи : 23 так говорить Кір , цар перський: Господь, Бог Небесний , дав мені всі царства землі , і Він наказав мені збудувати Йому храма в Єрусалимі , що в Юдеї. Хто є з вас , з усього Його народу , Господь Бог його з ним , і зростання . Указ Кіра була помічена Hormuzd Rassam (1826-1910) в бібліотеці Ашшурбаніпала в Ніневії . Зараз збереглися в Британському музеї. В указі Кіра Набонидом звинувачує в нездатності захистити землю і місто і мешканців Вавилону . Набонид відвернулися від священицького класу Вавилона змінити поклоніння Мардук , бог суверенного вавілонського політеїстичними збірки. Також змушували людей обов'язкової служби державі протягом року. Священицького класу Вавилона і головне місто здався Кіру , обіцяючи відновити ця людина богів культами . А. Паралельний Т. Віктор Метьюз і Дон Бенджамін . Ед Сал Terrae , стор 195.

[ 12] Езра , як слуга Єрусалимського Храму , намагається показати , що єдиним логічним форми правління про Ізраїль теократію . Дотримуйтесь ж Canon відома як " второканонічних історії" ( який був вже закінчений, коли він почав складати Езра ), утворений книги Второзаконня , Ісуса Навина , Суддів , я і II Самуїла і Царів I І II . http://es.wikipedia.org/wiki/Libro_de_Esdras

[13 ] Довідкова бібліотека Microsoft ® Encarta ® 2005 . © 1993-2004 Microsoft Corporation .

[ 14] Існує взаємозв'язок між Dn . 5 Dn . 9 з падінням Вавилонської імперії від рук Кіра I. Це завоювання пророкував Ісая ( Іс. 45,1 - 4) указ Кіра виконується в книзі Ездри . Таким же чином , що указ Артаксеркса зустрів у книзі Неємії . Вигнання і протягом 70 років ви були пророкував Єремія ( Єр. 25,11 )
Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa