Відображення. Почуття Пастор застуда і брати. За Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської на українську перекладач з Google.


Нещодавно деякий час .... в дуже, дуже поблизу міста .... там був невеликий храм на чолі з пастором по імені почуття, чесної людини і добрим серцем.

Почуття п'ятидесятників пастор 100% і, отже, затятим прихильником вартості музики в поклонінні, в той час як 70% протягом двох годин в неділю послуги (близько 90 хвилин), так що Конгрегація служіння Хвала (ми повинні визнати, що церква група звучить здорово). Решта 30% витрачається на останні ролики, піднімаючи пропозиції і десятину, корпоративне молитву, щоб благословити паству і дати повідомлення в день; всі близько 35 хвилин.

Одного разу вони прийшли до братів Конгрегації застуда, вони мали новий погляд та ідеї для поліпшення освіти, були готові співпрацювати з пастором почуття в тих областях, де вони підготували більше 10 років. Груди холодною побачив брати вітали збори зрозумів, що Церква досягла конкретної мети.

Спочатку Пастор Почуття зав'язати хороші відносини з братами Груди coud і відкрив своє серце, сказав, що бачив із заклопотаністю, що Конгрегація не ростуть, хоча він зробив велике зусилля, щоб це відбулося. Брати уважно слухав, аналізував методи служіння пастора і дав свій діагноз: Церква не ростуть, бо вага міністерства був поставлений на музику і почуття, рішення було зробити акцент на Священному Писанні і викладання тексти і особливо в питанні розуміння їх. Вони пояснили Пастор вони сподіваються на можливість служити Церкві в цій області, і що це було будівництво за останні 10 років: Вчення.


Аналіз Почуття Пастор сприймається як негативний відгук, і заморозив всі можливості участі застуда братів.

Минув час, і брати застуда культи стали свідками решта дуже тихо, стоїчно терпіти 90 хвилин музики, чекаючи час прийшов, щоб почути послання, яке було те, що найбільше цікавить їх.

Але одного разу в неділю, пастор Почуття переповнювали почуття від кафедри і закликав братів застуда: "застуда", термін, який у футболі дані людям, які не мають або не виражають почуття. І так було, що можливості були втрачені:

Для братів застуда може дати те, що вони отримали від Бога, і доручив чоловіків, які протягом останніх 10 років. Так що я відправився на пошуки місця, щоб бути корисним.
Для Пастор Почуття є два кваліфікованих, щоб допомогти в будівництві працівників.


І червоний вівсянка ця історія закінчилася.


Пастор Почуття, руди Холодні Брати, Маса Фабіан блоги.
Відображення. Почуття Пастор застуда і брати. За Фабіан Масса.

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa