Відображення. "Хороші вчителя" принести зростання, "Поганий" принести стагнації. За Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської на українську перекладач з Google


"Говорить Ерік Hanushek: Якщо Аргентина замінити 6 відсотків своїх найгірших викладачів, потроїти ВВП"

Економіст Ерік Hanushec [1], професор Стенфордського університету (Каліфорнія), сказав, що це не роки навчання, але якість освіти, що призводить до зростання нації; Він сказав, викладачі мають вирішальну роль у формуванні знань [2].

У цій статті в день Насьон, ми можемо побачити, що важливість підготовки й просування "хороших вчителів" Вони приносять зростання нації. У разі Євангелічної церкви, ми можемо сказати те ж саме. Якщо ви припините:

1. Тримайте вчителі, які не оновлюються (ні вони, ні їх матеріал) з 1960 по сьогоднішній день, не втратить багато часу корекції, що ми вже знаємо не праві, якщо Біблія версії RV60, де ми втрачаємо більше часу, уточнюючий, що Я не повинен говорити замість того, щоб зміст Word, що і насправді цінне.

2. Після індукованої програми, де ви думаєте, втратили. У цій системі, вчителі не вчать предмет, але те, що вони інтерпретують (очевидно в деномінаційні), що, замість того, навчаючи, що студенти досягають свої власні висновки на основі досліджень і медитації предметом, вони "зомбування", як ви повинні думати.

3. Припинити використання методів викладання, формат APB тобто "Доказ Bobos", де друга частина вашого питання вклав відповідь. Приклад: Який колір білий кінь Сан-Мартін?

4. Якщо ви припините, щоб надати студентам і зробив замітки, теки і заздалегідь зробив (тільки необхідно заповнити пробіли), і нехай вони "відкрити" речі через дослідної, читання і вивчення різних матеріалів. Студенти приходять, щоб мати набагато більш високому рівні знань. У місцях серйозного вивчення, роботи з різними текстами і кожен студент зробив свої власні нотатки і папки (це єдиний спосіб дізнатися).

5. Припиніть давати вільні, не пов'язані речі ,. Після 8 (восьми) років дослідження, 90% випускників шкіл Біблії зовнішніх (принаймні, тих, хто належить до Асамблеї Бога Аргентині, деномінація п'ятидесятників) не може зв'язати різні книги Біблії у часовій послідовності. Вони не розуміють, різні улаштування, або різні контексти (історичні, географічні, геополітичні, митні, мовою оригіналу). Очевидно, що це 90% не навчений інтерпретувати для себе важкі місця, або підготовка клас або лекцію або проповідь, або зробити резюме або презентацію.

Тільки виконання цих кількох простих очок, у нас є Церква готові зрозуміти, що слід розуміти: Слово Боже, Таймс Бога і пророцтва. Це час, щоб до темп, тиждень 70 на двері. Освіта робить великі народи. Народ Божий теж народ, царство править Слово Господа. Давайте спробуємо бути краща форма і Майстра, тільки тоді ми буде вигідно для наших суспільств.

Фабіан Маса, Скарби Мудрості і тижня 70


Посередність, П'ятидесятники, біблійні школи Союзу Асамблеї Бога, Bad Teacher, освітніх поганої політики.

____________________

[1] Алан Ерік Hanushek (народився 22 травня 1943), економіст, який багато писав про державну політику, з особливим акцентом на економіки освіти. З 2000 року він був старшим науковим співробітником Павла і Жан Ханна в Інституті Гувера, державної політики мозкової основі в США Стенфордського університету в Каліфорнії.
https://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Hanushek
[2] http://www.lanacion.com.ar/1834593-conversaciones-eric-hanushek

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. The four horsemen of the Apocalypse. By Fabian Massa.