Pastýři Svatého manipulaci. Fabian Massa.

Přeloženo ze španělštiny do češtiny Google Translate.V syti.net webu sbírá zajímavý článek Sylvain Timsit seznamu "Deset strategií pro manipulaci [1]" (nesprávně připsaný k Noam Chomsky) prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků. Tyto techniky jsou stejné používá pastory a apoštolové prosperity manipulovat dle libosti množství lidí, jejich struktury.


1. strategie rozptýlení

Hlavním prvkem kontroly je strategie rozptýlení, která má odvést pozornost veřejnosti od jádru problému, je zaměřit se na "usnesení", že Leader navrhované.Věčný problém člověka, je, že je odcizený od Boha, a proto potřebují Spasitele. Ježíš učí, že musíme hledat nejprve Boží království a jeho spravedlnost a všechny věci, které přijdou navíc potřebujeme (Matouš 06:33). V falešného učitele se bude snažit opravit mysl shromáždění v materiálu požehnání a změnit kázání pravdy dosáhnout věčné spásy kázáním proxy prohlášení pro hospodářskou vylepšení / status / wellness / štěstí, klíčová slova více jsou používány těmito falešnými proroky, jsou:

          I. dekret o svém životě, pak řetězec prohlášení plné moci, které jsou samozřejmě stejné pro 3000/5000 nebo 30000 lidí shromážděných
         II. Prohlásit a přijímat: Easy as, která, je-li v Boží vůli, nebo ne, je něco, co není příliš vadit.
       III. Pokud se přiznat, a to, co si myslíte, že to, co dostanete. // Protože vaše víra, že bude provedeno Tento výraz je ujištění pro kazatele, jako by se jejich "Silné závěrka" nefungují, vina bude farník, ne víra, takže smutek, které nemají obdrželi, co jsme si mysleli, že by se vina, že není "duchovní", a ne uvěřit dodává: "V tom, co Bůh řekl prostřednictvím svého pomazaného (pastor, že je)"


2. Vytvořte problémy a pak se nabízí řešení

Zatímco v politice "situace" předpokládá, je vytvořen způsobit reakce v publiku [2], Mega je izolován od reality k lidem, zprávy obvykle nemají přemýšlet realitu, nemůže vést shromáždění, aby uznaly doba plnění proroctví v akcích zveřejněných v novinách. Pomazaný nechce, aby lidé měli schopnost "porozumět Písma", ale vědí jen to, co chtějí, abyste věděli.

3. Strategie gradualism

V politice Mass, aby se to přijmout nepřijatelné míru, stačí aplikovat ji postupně, kapátka, na po sobě jdoucích let. V Mega církve uplatňovat stejnou strategii, destruktivní hereze jsou zavedeny nepatrně. Členové, kteří si uvědomují, a protestní jsou identifikovány, jsou podrobeny "přiměřeností" aby "pochopili vizi pomazal, která přichází shora", a v případě, že bratr stále tvrdí, že něco takového není Bible, států, které jsou v prodlení, které mají kořen hořkosti, stěžujících si ducha reptání a vyloučen za ním.

4. strategie popření

Vše, co neodpovídá "oficiální verzi" v principu je ignorován, a ve skutečnosti sleduje. Nejprve se odchyluje od všech členských aktivitu "Rebelde" snaží "obnovit" s různými druhy vymývání mozků. V případě, že člen odmítne, to izoluje tak nechat na pokoji.

5. Adresa veřejnost jako stvoření trochu starý

V hromadných sdělovacích prostředků nebo veřejnou propagaci, projevy, argumenty, lidí a zejména dětí intonací, často v blízkosti slabosti se používají, jako by divák byl malé dítě nebo mentálně nedostatečný, hledá ji od veřejnosti dostal odpověď postrádá kritické smyslu (přezkum není od Boha [3]). My se učí brát lekce jako dítě, tedy bez přemýšlení příliš mnoho, narušuje pocit, že výraz původně přišel. Pavel vysvětluje, že děti by měly být asi medvěda není zloba, ale mají splatnost myslet, aby nedošlo být klamán (1 Korintským 1 Kor 13,11 a 14,20).

6. Použijte emocionální aspekt mnohem více, než odrazem

Využít emocí je klasicky způsobit zkrat na racionální analýze, a nakonec na kritickém smyslu jednotlivců. Kromě toho, využití emoční rejstříku otevírá dveře do podvědomí pro implantaci nebo roubování myšlenky, touhy, obavy a strachy, nutkání, nebo vyvolat chování ...

7. Udržujte veřejnost v nevědomosti a průměrnosti [4]

Udělejte vše pro to, aby kongregace nechápe, písma a pomazal Pastor závisí na jeho výkladu.Mesiáš je ten, kdo určuje, že knihy lze číst a učil v Bibli ústavu církve, která filmy lze vidět, že hudba může být slyšen, které verze bible jsou oprávněni použít.Argumentem je, že největší zájem o pomazaný je postarat a zajistit "bezpečnost ovce." "Kvalita vzdělání dána nižším společenským postavením, musí být chudí a průměrný jak je to možné, aby mezera nevědomosti, že plánuje mezi nižší třídy a vyšší třídy je a zůstává nedosažitelný pro nižší třídy ".

8. Podporovat veřejnost usnout na vavřínech s průměrností

Podporovat být duchovní, je v souladu s nevěděli. Verš z kontextu ospravedlnit brutálně a to:
Kdo také hodné nás učinil služebníky Nového Zákona, ne litery, ale Ducha; pro litera zabíjí, ale Duch dává život. 2 Corinthians 3.6 RV 60

9. Posílit sebeobviňování

Přesvědčit lidi, kteří nesou vinu za myšlení, analýzu a vznést námitky. Takže místo toho, bouřit proti systému, individuální autodesvalida a viny, který vytváří depresi, jedním z jeho účinky je zastavit svou činnost. A bez akce, žádná revoluce!

10. Víte jednotlivcům lépe, než oni vědí sami

Díky biologii, neurobiologie a aplikované psychologie, "systém" se těší sofistikovanější chápání lidské bytosti, a to jak fyzicky, tak psychicky.Systém dostal známější ke společnému osobě, než poznal sám sebe. To znamená, že ve většině případů, systém má větší kontrolu a velkou sílu na jednotlivce, větší než o sobě jednotlivci.


Jak se dostat do těchto pastí?

Nespokojený s čtení Boží slovo, ale studovat, snažit se pochopit a samozřejmě vykonávat to. Ukončete Mega církev, kázal najít ten, kde důraz v Písmu. Musíme být opatrní, protože časy jsou nebezpečné.

Week 70 se má začít kdykoliv, jsme připraveni?

______________________

[1] http://disenosocial.org/las-10-estrategias-de-manipulacion-mediatica/
[2] Například: nechte ho rozvinout a zesílit násilí ve městech, takže veřejnost je žadatel o přísnějších bezpečnostních předpisů na úkor svobody. Nebo: vytvořit ekonomickou krizi přijmout jako nutné zlo řezání sociálních dávek.
[3] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/07/reflexion-el-critico-siempre-termina.html, http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/07/reflection-critic-always-ends -up-being.html
[4] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/08/reflexion-la-crisis-de-la-educacion.html
http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/08/reflection-crisis-of-christian.html

Průměrnost, falešné duchovno, nevědomost, duchovní manipulace.

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa