Відображення. Хто мій ближній? Питання про релігію. Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської українською з перекладачем Google.

Присвячується Хайді.


Тиждень 70 ділиться з нами: Хто мій ближній? Питання про релігію.

10.25 У Євангелії від Луки 37, притчу [1] про милосердного самарянина йдеться. Це добре відомо, що текст був проповідував смерті. На цей раз я хочу зосередитися тільки на деяких деталях, які, як правило, не чіпають. Представлені, перш ніж Ісус є експертом або лікарем в законі (Лк 10,25)., Хто випробувати його запитав:

Учитель, що мені потрібно робити, щоб успадкувати життя вічне?
26 Ісус відповів:
Те, що написано в законі? Як ви читаєте це?
27 У відповідь чоловік привів:
- "Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю і всім своїм розумом» і «Люби свого ближнього, як самого себе."
Ну, я відповів 28 Ісус сказав йому. Зробіть це, і ви будете жити.
29 Але він, бажаючи виправдати себе, тому він запитав Ісуса:
А хто мій ближній? Люк 10.25 - 29 NIV

Пам'яті експерт процитувати два ключових текстів "Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю і всім своїм розумом" (Втор 6,5) і "Возлюби ближнього твого, як самого себе. "(Левит 19,18), але потім піддається своє невігластво, коли його запитали: а хто мій ближній?

Притча, яка випливає (і всіх вас. Відомий) є типовою пояснювальна метод рабина вчити. Справа в тому, що це "експерт", що уривки буквально відомо, не може реалізувати укладені навчаючи їх, не знаючи значення одного слова "сусіда".
Для Ісуса було важливо, що цей майстер Закону зрозумів сенс цього слова, бо це залежить, хто міг би реалізувати команду.
Скільки разів ми бачимо, що те ж саме відбувається сьогодні в наших церквах, брати, які збираються протягом багатьох років, "експерти" в Біблії, до того, що може розповісти більшу частину його (буквально відповідно до їх переважним версії ), але не знають, що таке багато слів, які вони використовують?

Важливо навчити парафіян, що вони повинні зрозуміти, що вони говорять, так просто.
Будучи здатними служителями Нового Заповіту [2] означає не тільки знання текстів (те, що ви говорите, і читати його, як це зробив релігійна історія), але що ще більш важливо: Щоб захопити сенс (дух), що Автор інтелектуальної власності (Святий Дух) хотів, щоб текст був.
Що варто комусь читати всю Біблію напам'ять не розуміє, що ти говориш?
У нас є Біблія і допомогу Святого Духа, ту частину, яка стосується нас це бути відповідальним і вивчати Слово Боже, а не тільки говорити і вчити правильно, але щоб повністю зрозуміти Писання, поставивши роботу.

Тиждень 70 ось-ось почнеться, пил словника.

______________________

[1] притча короткі і символічне оповідання про релігійної морального виховання, етичних або відкликана.
[2] 2 Коринтян 3,6

Компетентні міністри Нового Завіту, релігійність,

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa