Study. V 5. a 6. Těsnění Zjevení 6,9-17. Fabian Massa

Přeloženo ze španělštiny do češtiny Google Translate.


Picture: http://www.hazteoir.org/noticia/62240-yosoynazareno-cientos-ninos-decapitados-y-muertos-sed-irak Na obrázku, který stojí v čele tohoto příspěvku ke křesťanskému dětí, které opustily v poušti EI zobrazenou které byly nalezeny zemřelých podle kurdského odporu.


Kniha Zjevení je alespoň pro čtení (a nejméně pochopil) celá Bible. To není obecně kázáno za Poselství sedmi církvím v Asii v prvních třech kapitolách. Proč tomu tak je? V podstatě proto, že z těchto dvou důvodů:

Jak jsme viděli v jiné místo, Revelation má 444 veršů a více než 550 odkazů na Starém zákoně. Z tohoto důvodu, že neví, Písmo najít knihu téměř nesrozumitelné [1].
Strach generované apokalyptických proroctví, což je další důsledek nepochopení Písmo ani Boží záměr pro lidstvo.

Pro věřící, ty s otevřenýma očima a duchovní uši Boha proroctví, protože věděl předem budoucí události přináší jistotu, že je vše pod kontrolou Pána, že Slovo je pravda, a radost vědět že málo chybí, takže se můžeme setkat ho ve věčnosti [2].
Chcete-li zobrazit znamení doby splněny před našima očima, je nutné znát Písma (tu část, která se dotýká nás si nás), a mají přehled, který dává Ducha svatého (ta část, která se dotýká Boha) je vykládat.
Podívejte se například tuto pasáž:
9 Když otevřel pátou pečeť, viděl jsem pod oltářem duše těch, kteří byli zabiti pro slovo Boží a zůstat věrný v jeho svědectví. 10 Oni zvolal mocným hlasem: "Jak dlouho, Panovník Hospodin, svatý a pravý, ještě nebude soudit obyvatele země a pomstít za naši krev?" 11 A každý z nich obdržel bílá roucha a bylo nám řečeno čekattrochu déle, až do počtu jejich kolegy zaměstnanců a bratry, kteří měli být zabiti, jak jsou dokončeny. 12. Díval jsem se, jak se otevřel šestou pečeť, a tam bylo veliké zemětřesení.Slunce zčernalo jako žíněmi z kozy je, celý měsíc se obrátil krvavě červené, 13 a hvězdy na nebi padl na zem, protože pozdní fíky spadnout z fíkovníku, kdy otřásla vichřice. 14 Nebe ustupoval jako svitek, vyhrnout, a každá hora a ostrov byl odstraněn ze svého místa.
15 Králové země, knížata, generálové, bohatý, mocný, a každý otrok i každý svobodný člověk, skryli se v doupatech a na skalách hor. 16 Volali do hor a skal, "Padněte na nás a skryjte nás před tváří toho, který sedí na trůnu, a před hněvem Beránka má přijít 17 na velký den zúčtování! Kdo se postaví »Ap 6,9-17. - New International Version (NIV)

5. Seal.

9 Když otevřel pátou pečeť, viděl jsem pod oltářem duše těch, kteří byli zabiti pro slovo Boží a zůstat věrný v jeho svědectví. 10 I volali hlasem velikým "Jak dlouho, Panovník Hospodin, svatý a pravý, dokud soudit obyvatele země a pomstít svou krev" Bude to, co tvrdí, právě teď, kteří byli zabiti v posledních měsících EI džihádistů v Iráku?
Bojovníci z EI od svého vzniku, ukřižovali, nebo o hlavu muže, znásilnil a zavraždil ženy. Dětská pokus konvertovat k islámu, muži jako džihádisté a dívky, aby se jejich manželky. Ti, kdo odmítají byli poraženi.
Jedná se o zprávy vyjde v novinách [3]:
Z Mezinárodního výboru Červeného kříže řekl džihádisté jsou "útočí všechny menšiny", a že se situace v oblastech kontrolovaných EI je "kritická", protože populace nemá přístup k pitné vodě a žádné léky nebo elektřinu ,

Islámské džihádisté State (EI) nadále zasít paniku a hrůzu mezi křesťany v Iráku. "Bohužel jsou stětí nevinné děti v parku v Mosulu," vysvětlil z chaldejské patriarchátu v Iráku.
Dnes ráno alarm byl vůdce iráckých Kaldejská, Mark Arabo, který tvrdil, na CNN tyto strašné události. "V parku EI systematicky bezhlavé děti, uvedení jejich hlavy na hole a více dětmi jsou o hlavu. Jejich matky je znásilněna a zavražděna a visí jejich rodiče," líčil v této hlavě.
Podle organizace Human Rights Watch, teroristická skupina zaútočila v posledních hodinách do několika menšinových skupin byly deMosul jako jeptišky, Turci a Šabakové.
Stejný požadavek se provádí v čele Mezinárodního výboru Červeného kříže v Bagdádu, Saleh Dabbakeh, který se kvalifikoval menšiny jsou "hit těžší." "Za dva dny je situace hrozná ve všech oblastech, které ovládá EI.Por ulici vidíte lidi dostat pryč s prázdnou ze svých domovů a nevědí, kam jít," vysvětluje.
Podle tohoto zdroje, v oblastech kontrolovaných džihádistů, není voda, elektřina nebo drog. "Situace je kritická, protože populace nemá nic a my se snažíme poskytnout veškerou pomoc, kterou potřebují," říká.
Vzhledem k tomu, července 20 EI dal ultimátum křesťanům se sídlem v Iráku opustit zemi, několik lidí, kteří se bránili opuštění podstupují brutální masakr, ke kterému tento náboženský vůdce odváží popsat jako "genocidu".
11 Tedy každý daný bílé roucho a řekl počkat o něco déle, až do počtu jejich kolegy zaměstnanců a bratry, kteří měli být zabiti, jak byly dokončeny. Mučedníci dosáhli Boží pokoj, ale i proroctví jasně říká, že počet úmrtí se zvýší.

6. Seal.

12. Díval jsem se, jak se otevřel šestou pečeť, a tam bylo veliké zemětřesení.Slunce zčernalo jako žíněmi z kozy je, celý měsíc se obrátil krvavě červené, 13 a hvězdy na nebi padl na zem, protože pozdní fíky spadnout z fíkovníku, kdy otřásla vichřice.
V době, kdy Pán poruší 6. těsnění bude velké zemětřesení.
Slunce zčernalo jako žíněmi z kozy je, to znamená úplné zatmění Slunce.
Celý měsíc se obrátil krvavě červené, Úplné zatmění Měsíce. V roce 2014 začal čtveřice Lunas Rojas:
1 Blood Moon, Pesach 04/15/14
1 Solar Eclipse 04/29/14
2. Blood Moon, stánků 10.08.14
2.! Solar Eclipse 10/23/14


V roce 2015 budeme mít:
Eclipse of the Sun, 20.03.2015
1 Blood Moon, Pesach 4.4.15
2. Blood Moon, stánků 28/09/15


Hvězdy z nebe spadl na zem, protože pozdní fíky spadnout z fíkovníku, kdy otřásla vichřice. To bude déšť asteroidů a padající hvězdy. V prosinci, v noci z 13. a 14. každého roku, aby jejich vzhled Geminidy meteor, padající jako padající hvězdy ze sektoru odpovídající souhvězdí Blíženců oblohy.
Jsou bohaté a jasné, viditelné na severní a jižní polokouli. NASA předpokládá, obecně asi 40 padající hvězdy za hodinu v tomto okamžiku. Jiní předpokládají, že lze pozorovat až do asi 2 minut nebo 50 hodin.

14 Nebe ustupoval jako svitek, vyhrnout, a každá hora a ostrov byl odstraněn ze svého místa ... A dur zemětřesení s následnou vlnou tsunami. Vzhledem k tomu, z těchto věcí bude, že "15 Králové země, knížata, generálové, bohatý, mocný, a každý otrok i každý svobodný člověk, skryli se v doupatech a na skalách hor , 16 Volali do hor a skal, "Padněte na nás a skryjte nás před tváří toho, který sedí na trůnu, a před hněvem Beránka má přijít 17 na velký den zúčtování! Kdo může stát? "

Do známky již byly rozbité? Bude to začátek týdne 2015 70? Jsme připraveni?

______________________________
[1] http://www.lasemana70.com/2013/12/claves-del-apocalipsis-apocalipsis-4-by.html http://www.lasemana70.com/2013/12/keys-to-revelation- 4-by-Fabian-massa.html
[2] http://www.lasemana70.com/2014/01/study-sh-el-sentido-de-la-profecia-by.html
http://www.lasemana70.com/2014/01/study-sh-sense-of-prophecy-by-fabian.html
[3]http://noticias.lainformacion.com/mundo/isis-decapita-ninos-cristianos-en-irak_B1KJS2fllSqTIofbXAVwz4/


Tags: Zjevení 6 Rojas Tetrad Lunas, Blood Moon, Eclipse of the Sun, proroctví o konci časů, www.hazteoir.org

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa