Reflection.Oplzlost na okázalosti. Fabian Massa.

Přeloženo ze španělštiny do češtiny Google Translate.Týden 70 akci s námi: "oplzlost of okázalosti"

Mezi doporučení Paul dává Timotea o tom, jak zacházet s církev doporučuje aby se učí nejbohatší ženy ve sboru nedělat okázalost:

9. také, že ženy zdobí se v skromné oblečení, s shamefacedness a střízlivosti; ne účesy a zlatem, perlami nebo, nebo drahé oblečení, 10, ale s dobrými skutky, které jsou vhodné pro ženy, které se hlásí zbožnosti. 2 Timothy 2,9-10 RV60.

Peter in svém 1. listu doporučuje:
2. I když je tvá cudný a uctivý. 3. Vaše krása by se neměl dostat ven z pletacích vlasy a nošení zlatých šperků a jemné oblečení, 4 ale skrytý srdce člověk, s neúplatný krásou tichý a pokojný duch, který je z velké hodnoty v Bohu.
1 Peter 2,2-4 RV60

Zřejmě starší církevní věku byl docela střízlivý asi ne vytahovat, protože nic se říká o nich. Ale dnes, na vzestupu evangelium prosperity, kde je bohatý je synonymem pro "Blaze" a "co dělal věci správně" Super apoštolové jsou prezentovány poskytnout služby s obrovským displejem bohatství, i na sobě mezi oblečení a doplňky do u $ D 10000, řidičský luxusní vozy, přičemž dovolenou v jedinečných místech, posílají své děti do nejlepších soukromých univerzit, s penězi ze shromáždění, a osobní oběti, samozřejmě.

Ale ti, kteří pochopili evangelium Ježíše a jsou modelovány [1], žít jednoduchý život bez přepychu, dumping přebytečné prostředky na Božím díle.

Mega pastýři, ty, jejichž shromáždění mají více než 5000 členů, jsou v Grálu. Ti, kteří na odiv bohatství, kdy by měli být více opatrní, zvláště když katolicismus od samotného papeže dává lekci v pokoře s jeho staré boty [2] ,
Neříkám, že dělat kult chudoby, ale okázalost je opravdu obscénní, zvláště když v posledních řadách Mega církví, tam je tak mnoho chudých lidí, kteří sedí s pocitem, že něco hrozného musel udělat, že nebude přijímat od Boha "požehnání "as jeho" apoštoly ".

Týden 70 právě začíná, dávat pozor, aby se obscénní.
__________________________


[1] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/12/reflexion-uncion-no-implica-exito-ni.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/12/reflection-anointing-does- ne-imply.html
[2] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/12/reflexion-los-super-apostoles-y-los.html
http://www.lasemana70.com/2014/12/reflection-super-apostles-and-shoes.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa