Proroctví z 4. pečeť.Kůň a jezdec žluté zimnici ohnisko na Madagaskaru v listopadu 2014. Fabian Massa.

Přeloženo ze španělštiny do češtiny Google Translate.  7 Když Beránek rozlomil čtvrtou pečeť, slyšel jsem hlas čtvrté bytosti zvolal: "Pojď!" 8 viděl jsem, a aj, kůň plavý! Jeho jezdec byl jmenován smrt, a peklo ho pečlivě sledovat. A oni dostali moc nad čtvrtinou země, aby zabil mečem, hladem, epidemií a šelmám zemským. Zjevení 6,7-8. NIV

EBay - žluto svědčí o nemoci. V roce 2014 tam byl prudký Ebola epidemie [1] vznikl v prosinci roku 2013 v Guineji a později se rozšířil do Libérie, Sierra Leone, Nigérie, Senegal, Spojené státy americké, Španělsku a Mali. Do prosince 2014 podle Světové zdravotnické organizace (WHO), tam bylo asi 14.000 infekce a 7600 úmrtí na celém světě, protože v této epidemie, z nichž většina došlo v zemích západní Afriky a ještě do konce prosince nebyla dokončena [2], i když pod kontrolou.


V Madagaskaru, 31. srpna roku 2014 bylo zjištěno, že muž v obci Soamahatamana v okrese Tsiroanomandidy byl nemocný s horečkou.Pacient zemřel dne 3. září.

O měsíc později, 4. listopadu 2014 WHO bylo oznámeno Ministerstvem zdravotnictví v Madagaskaru o morové nákazy. Na 16 listopadu 2014 už potvrdil celkem 119 případů moru, včetně 40 úmrtí. Pouze 2% hlášených případů plicní forma a zbývajících 98% bylo bubónico. Nyní je zde riziko rychlého šíření této nákazy v důsledku vysoké hustotě obyvatelstva města a slabým systému zdravotní péče.Situaci dále komplikuje vysokou úroveň odolnosti proti deltamethrinu (insekticid slouží k ovládání blechy), která byla pozorována v zemi, [3].

Mor je bakteriální onemocnění způsobené bakterií Yersinia pestis, která postihuje zejména volně žijící hlodavci. To se přenáší z hlodavců do druhého blechami. Lidé pokousán infikovaným blechami obvykle vyvinout tvar dýmějový mor, který produkuje charakteristický bubo (zánět mízních uzlin). Pokud se bakterie do plic, u pacienta objeví zápal plic (plicní mor), který je pak přenášen z osoby na osobu prostřednictvím infikovaných kapének šíří kašláním. Pokud je diagnostikována brzy, může být dýmějový mor úspěšně léčeny antibiotiky. Plicní mor, na druhé straně, je jedním z nejnebezpečnějších infekční choroby; pacientů umírá během 24 až 36 hodina.

Nejvíce neslavný z nich byla pandemie černá smrt, která se přehnala ve středověku Asii a Evropě. Dorazil na evropský kontinent na konci roku 1340, zabíjení asi 25 milionů lidí.Black Death pokračoval po staletí, a to zejména ve městech. Zvláště virulentní epizody zahrnovaly velkou epidemii Londýna (1665-1666), kde zemřel jeden z pěti lidí.
První pandemie byla spolehlivě dokumentováno Justiniánský mor, který začal v roce 541 našeho letopočtu. Ona byla pokřtěna s názvem byzantského císaře Justiniána I., zabíjet 10.000 lidí denně v Konstantinopoli (nyní Istanbul, Turecko), podle starověkých historiků. Některé moderní odhady naznačují, že polovina evropské populace byla zmasakroval před zánikem moru v osmém století.
Příčinou epidemie byla objevena až v posledním epidemie, která začala v Číně v roce 1855 a oficiálně skončila až v roce 1959. První objev se konala v Hong Kongu v roce 1894, kdy vědci byli schopni izolovat bacil (s tyč ve tvaru), který způsobuje nemoc, Yersinia pestis. O několik let později, v Číně, lékaři zjistili, že krysy ukázaly některé příznaky velmi podobné těm lidem, a často lidské oběti byly bleší kousnutí [4].

Co je společné mezi dvěma škůdců je rozvíjet snadněji v prostředí chudoby a bídy.Rozdíl je v tom, že zatímco Ebola se šíří kontaktem s tekutinami pacienta, mor má jako infekční původce blechy z krys, které vystavuje jak chudí a bohatí, vzhledem k velkému populace potkanů ve velkých města, například:

· New York, 17 milionů.
· Moskva, odhadem 400 milionů lidí.
· Buenos Aires, 50 milionů.

Epidemie Ebola odešel drahý lekci bohatých zemí, se dočkat, až k nemocem, který jim poslouží chudých zemí.


Week 70 se má začít kdykoli. Jsme připraveni?


__________________________________

[1] http://www.lasemana70.com/2014/10/ebola-el-infierno-tan-temido-by-fabian.html
[2] http://www.lasemana70.com/2014/08/reflexion-hay-riesgo-de-una-epidemia.html; http://www.lasemana70.com/2014/08/reflection-is-there-risk-of-global.html
[3] http://www.who.int/csr/don/21-november-2014-plague/en/
[4] http://www.nationalgeographic.es/ciencia/salud-y-cuerpo-humano/peste


Black Death, Signs of the End; Zjevení 6 Pandemic.

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa