Відображення. Супер Апостоли та взуття Папа . За Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської українською з перекладачем Google.


Смирення якість чи властивість людини, яке пов'язане з всі особи, маленьким і незначним у порівнянні з трансцендентного буття або існування Бога розглядається як якщо говорять в богословських термінах. Смиренна людина, як правило, повинен бути скромним і невибагливий життя: хтось, хто думає, що він або вона краще або важливіше інших. Концепція смирення в різних конфесій часто набагато більш точним і великим. Смирення не слід плутати з приниженням, яке акт виконання або відчуває який-небудь інший налаштовує на сором почуття, і щось зовсім інше. Для християнства найскромніший людина була, що Ісус був найбагатшим з усіх зубожів і був народжений в яслах і досі найбільш важливим помер на хресті [1].

Кожен міністр християнин (або буде) у вас є Христа як моделі, так як його життя проповідував простоту [2]: Чи не обшукали його, не продав свою мудрість або його чудеса. Ні виставляв напоказ свою помазання, що не агітував у чудеса. Він зробив вигляд, що влада або багатства, або що-небудь. Він не прагнув проповідувати, щоб отримати вигоду або визнання.

Він не вибирав свою аудиторію, не призначені найбільших майданчиках. Вони слідували натовпу, але не використали їх.

Завжди шукає Істину викладав у Слові, не кажучи вже про великих матеріальних благ, але спасіння.

Який контраст це з Євангеліє процвітання супер міністрів !!, Апостоли і Помазанник, організовані кампанії величезні чудеса, де цунамі обіцянку благословення тим, хто приходить в Ель-Каміно. Основна ідея його проповіді: "Приходьте, щоб знайти його чудо" і слово фразою є «отримати» повторюється до нудоти.

Вони приходять одягнені, як князів, багатство і показна є "відображенням" їх блаженства. Його фінансово-економічний достаток "наслідком його помазання".

Проте жоден з цих супер-Апостолів не має такої великої і не такі багаті, як I Міністерство Франциско, з його взуття дає приклад смирення до «помазаника».

Смирення також вчитися у тих, з ким ми не згодні. Тиждень 70 ось-ось почнеться, ми готові ?


_______________________________

[1] http://es.wikipedia.org/wiki/Humildad_%28cristianismo%29
[2] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/12/reflexion-uncion-no-implica-exito-ni.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/12/reflection-anointing-does- НЕ-imply.html

Теги: Франциск I, супер Апостолів, Помазані Єгови, проповідників Євангелія процвітання, лжеучителей, Помилкові пастирі, лжепророки.

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa