Дослідження. 5-а і 6-а Печатки Одкровення 6.9-17. Фабіан Маса

У перекладі з іспанської українською з перекладачем Google.

Єзиди Рятуючись від EI.

Книга Одкровення міру читання (і найменш зрозумілих) вся Біблія. Це не правило, проповідував за Посланні семи церков Азії в перших трьох розділах. Чому це? В основному через цих двох причин:

Як ми бачили в іншому пості, Одкровення має 444 віршів і більше 550 посилань на Старий Завіт. Таким чином, він не знає, Писання знайти книгу майже незрозумілим [1].
Страх, породжений апокаліптичних пророцтв, що є ще одним наслідком не розуміючи Писання, ані Божої цілі для людства.

Для віруючих, тих, з відкритими очима і духовних вухах Бога Пророцтва, заздалегідь знаючи, майбутні події приносить впевненість, що все знаходиться під контролем Господа, щоб Слово це правда, і радість, знаючи, що трохи не вистачає, щоб ми могли зустрітися з Ним у вічності [2].
Для перегляду Знамення часу виконані перед нашими очима, потрібно знати Писання (частина, яка стосується нас поставити нас) і мають уявлення про те, що дає Святого Духа (частина, яка стосується Бога), щоб інтерпретувати їх.
Подивіться, наприклад, цей уривок:
9 І коли п'яту печатку, я побачив під жертовником душі тих, хто був убитий через слово Боже і залишатися вірними у своїх свідченнях. 10 Вони вигукували гучним голосом: "Доки, Владико святий та правдивий, як і раніше не буде судити жителів землі і помститися за кров нашу?" 11 І кожен з них отримав в білому одязі і сказали, щоб чекати трохи довше, поки кількість їхніх товаришів своїх і братів, які будуть убиті, як вони будуть завершені. 12 Я бачив, як він зняв шосту печатку, і було великий землетрус. Нд почорнів, як верету з козла, вся Місяць став криваво-червоний, 13 і зірки небесні попадали на землю, як смокви падають з фіговим деревом, коли потряс шторм. 14 небо відступило, як сувій, прокат, і кожна гора і острів порушилися з своїх місць.
15 І земні царі, князі, генерали, багатий, сильний і кожен раб та кожен вільний, поховались у печери та в скелі гірські. 16 Вони покликані гір та до скель, "падайте на нас і приховувати нам від імені сидить на престолі, і від гніву Агнця 17 Бо прийшов це великий день розплати! Хто може стояти »Ap 6.9-17 -. New International Version (NIV)

5 Друк.

9 І коли п'яту печатку, я побачив під жертовником душі тих, хто був убитий через слово Боже і залишатися вірними у своїх свідченнях. 10 Вони вигукували гучним голосом "? Як довго, Владико святий та правдивий, не будеш судити жителів землі і помститися за кров нашу" Чи буде це, що вони стверджують прямо зараз, хто був убитий в останні місяці EI джихадистів в Іраку?
Бойовики EI з моменту її створення були розп'яті, або обезголовлені чоловіків, гвалтували і вбивали жінок. Дитяча спроба прийняти іслам, чоловіки, щоб бути джихадисти і дівчатка їх собі в дружини. Ті, хто відмовляються вбивають.
Це новини, що приходять в газетах [3]:
З Міжнародного Комітету Червоного Хреста кажуть, джихадисти будуть "атакувати всі меншини", і що ситуація в районах, контрольованих EI є "критичною", тому що населення не має доступу до питної води і ніякі ліки або електрику ,

Ісламісти-джихадисти держава (EI) продовжують сіяти паніку і страх серед християн Іраку. "На жаль, вони обезголовили невинних дітей в парку в Мосулі," пояснюється з халдейської Патріархату в Іраку.
Сьогодні вранці тривога була лідером іракських халдеїв, Марк арабо, який стверджував, на CNN ці жахливі події. "У парку EI систематично обезголовлений дітей, поклавши голови на палицях і більше дітей, будуть обезголовлені. Їх матері зґвалтував і вбив і висять своїх батьків," він розповів у зв'язку з цим.
За Human Rights Watch, терористична група напала в останні години в кілька груп меншин були deMosul черницями, турків і ШАБАКа людей.
Ця ж вимога виступив глава Міжнародного комітету Червоного Хреста в Багдаді, Салех Dabbakeh, який закликав меншини в даний час "важкий". "Протягом двох днів ситуація жахлива у всіх областях вона контролює EI.Por вулиця ви бачите людей піти ні з чим зі своїх будинків і не знають, куди йти", пояснює він.
Відповідно до цього джерела, в районах, контрольованих джихадистів, немає ні води, ні електрики, ні ліки. "Ситуація критична, тому що населення не має нічого, і ми намагаємося надати всю необхідну допомогу вони потребують," говорить він.
З 20 липня EI ультиматум християнам, що базуються в Іраку покинути країну, деякі, хто пручався залишаючи проходять жорстоку різанину, в якій це релігійний лідер наважиться описати як «геноцид».
11 Тоді кожен отримав білий одяг і сказав чекати трохи довше, поки кількість їхніх товаришів своїх і братів, які будуть убиті, як вони були завершені. Мученики досягли світ Божий, але і пророцтво ясно говорить, що кількість смертей буде збільшуватися.

6 Друк.

12 Я бачив, як він зняв шосту печатку, і було великий землетрус. Нд почорнів, як верету з козла, вся Місяць став криваво-червоний, 13 і зірки небесні попадали на землю, як смокви падають з фіговим деревом, коли потряс шторм.
У той час, ламає Господь 6 друк буде великий землетрус.
Нд почорнів, як верету з козла, це означає повне сонячне затемнення.
Весь місяць криваво-червоний колір, повне місячне затемнення. У 2014 році він почав тетрада Lunas Рохас:
1 Blood Moon, Пасха 04/15/14
1 Сонячне затемнення 04/29/14
2 Blood Moon, Кущів 10/08/14
2-й! Сонячне затемнення 10/23/14


У 2015 році ми будемо мати:
Затемнення Сонця, 20.03.2015
1 Blood Moon, Пасха 04/04/15
2 Blood Moon, Кущів 28/09/15


Зорі небесні попадали на землю, як смокви падають з фіговим деревом, коли потряс шторм. Це буде дощ астероїдів або метеорів. У грудні в ніч на 13 і 14 кожного року, щоб їх зовнішній вигляд Гемініди метеор, падіння, як падаючі зірки з сектора, відповідного сузір'я Близнюків неба.
Вони є в достатку і яскравий, видимий в північній і південній півсфери. NASA прогнозує загальний спосіб близько 40 падаючі зірки на годину на даний момент. Інші пророкують, що можна спостерігати до приблизно 2 хвилин або 50 годин.

14 небо відступило, як сувій, прокат, і кожна гора і острів порушилися з своїх місць ... сильний землетрус з подальшим цунамі. Через цих речей буде те, що "15 земні царі, і князі, генерали, багатий, сильний і кожен раб та кожен вільний, поховались у печери та в скелі гірські, , 16 Вони покликані гір та до скель, "падайте на нас і приховувати нам від імені сидить на престолі, і від гніву Агнця 17 Бо прийшов це великий день розплати! Хто може встояти? "

Є марки вже не працює? Чи буде це початком 2015 Тиждень 70? Чи готові ми?
________________________________________

[1] http://www.lasemana70.com/2013/12/claves-del-apocalipsis-apocalipsis-4-by.html http://www.lasemana70.com/2013/12/keys-to-revelation- 4-на-Фабіан-massa.html
[2] http://www.lasemana70.com/2014/01/study-sh-el-sentido-de-la-profecia-by.html
http://www.lasemana70.com/2014/01/study-sh-sense-of-prophecy-by-fabian.html
[3]http://noticias.lainformacion.com/mundo/isis-decapita-ninos-cristianos-en-irak_B1KJS2fllSqTIofbXAVwz4/


Мітки: Одкровення 6 Рохас Зошит Лунас, Blood Moon, Eclipse Сонця, пророцтво про кінець часів, www.hazteoir.org

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa