Пророцтва. Причини вірити в Христа. частина 1. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

З самого початку Бог передбачив пришестя Месії
У пост " Бога для чоловіків" [ 1 ] головний вірш: І Слово сталося тілом , і перебувало між нами Чому Іоанн отримав одкровення з небес ( Іоанн 1.14 і перелюбників судить Бог . ) Слово Бог , через якого все сталося , Ісус прийшов як людина.

І це одна з основних відмінностей між християнством та іншими релігіями : Ми не поклоняємося людини , який піднявся по " освітлення" , але ми поклонятися Творцеві Неба і Землі , який став людиною любов до нас.

Але , можливо , деякі читачі запитають : "Чому? Вірять в Ісуса і чому вважають , що Біблія говорить про Ісуса " Це дуже хороше запитання ! Дозвольте мені сказати вам, що є більш ніж 300 пророцтва про Ісуса.


Перший з них , безсумнівно , є те ж саме обіцянку Бог зробив Єві в Буття 3:15 :

15 І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою ,
    і між насінням твоїм і її ;
Воно зітре тобі голову,
    а ти будеш жалити його в п'яту " .


 Твоє насіння по відношенню до Христа , який сходити в прямій лінії від Адама і Єви , як Лука свідчить , коли він пише у своєму Євангелії генеалогію Ісуса [ 2 ] , який починає з того , що він є сином Йосипа закінчується в:

38 син Енос ,
син Сифа , сина Адама ,
Син Божий . Лука 3.38 і перелюбників судить Бог .


І ворожнечу покладу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і її ; змій ( сатана фігура тут ) обману жінок і таким чином є ворогом неї та її дітей.

Він зітре тобі голову , а ти будеш жалити його в п'яту . Це конфлікт , який виходить за межі часу : У всі віки сатана намагатиметься втрачають мужів Божих. Це закінчиться , коли сатана виганяти Ісусом Христом озеро вогняне та сірчане про 20.10 . А між тим , Сатана , древній змій , той стає ворогом Бога № 1 і його синів , Церкви.Другий пророцтво в Буття 49 . При дуже старий Яків благословляє своїх синів , перш ніж він помер. Коли його черга до його сина Іуді , він говорить :

10 він повинен Скіпетр Іуди
ні жезла між його ніг ,
аж поки не прийде ;
йому народи бути . Буття 49.10 NKJV .


Це пророцтво стверджуючи , що було б політична ситуація під час пришестя Христа ( Шило означає Sent ) У той час , Іуда не перестане бути незалежним королівством , але буде залежати від іноземної держави ( б зняли " Скіпетр " символом королівської влади і в першому столітті був Рим , який правив в " Відомого Світу " ) Тим не менше, люди збиралися , як Посланник Бога , як в три роки його славної міністерства.

У наступному пості , ми побачимо більше пророцтва про Христа.

Тиждень 70 ось-ось почнеться в будь-який момент . Чи готові ми ?


_________________________________

[ 1 ] http://www.lasemana70.com/2014/03/reflexion-dios-en-busca-de-los-hombres.html ;
http://www.lasemana70.com/2014/04/reflection-god-came-looking-for-men-by.html
[ 2 ] Лука 3.23 - 38Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa