Пророцтва. Причини вірити в Христа. частина 3 . Маса За Фабіан.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .Тижня 70 ділиться з нами : Чому вірити в Христа ? ЧАСТИНА 3

9 Колишнє були виконані ,

    і тепер я заявляю , нові речі ;
    Оголошення перш ніж вони відбудуться !
NIV Ісая 42.9 .

Лукас , щоб почати генеалогію Ісуса ( Лк. 3:23 ) говорить : " 23 Ісус було близько тридцяти років , коли він почав своє служіння . Він був сином , тому вважалося , , Йосипа ... " і з цієї точки починається з родоводу Ісуса .

Лукас був родом з Антіохії , що не був євреєм (згідно Колосян 4,14 ) мали грецька освіта , будучи лікарем. Як письменник залишив нам Євангеліє , яка носить його ім'я і книгу Діянь .

Однак це тільки один з чотирьох авторів Євангелія надав турботу до цього той факт про нібито віку Ісуса , коли він почав своє служіння . Для ніжної і Луки , вік Ісус почав Своє служіння не було ще більшої актуальності , можливо, самі дані , але з точки зору єврея (або студент Писання) має першорядне значення. У чому причина ? Відповідно до Закону Мойсея віку для левита могли почати своє життя , як священик складає 30 років. У більш широкому сенсі , Ісус ( хоча він був з коліна Юди , а не Леві ) також досягається за рахунок цього законодавства , щоб почати своє священство [ 1 ]


 2 " Візьміть перепис , їх кланів та сімей Левитів походять від пальто. 3 Включає в ньому всіх чоловіків від тридцяти до п'ятдесяти років , які мають право працювати в скинії заповіту . Номери 4.3-4 і перелюбників судить Бог .
Кожна деталь життя Ісуса розповідається в Біблії відповідає біблійному тексту.


Тому , коли Ісус з'явився піднявся на учнів у верхній кімнаті , де вони ховалися , Він сказав :

- Коли я був ще з вами , скажіть їм , що все повинно було виповнитися усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і псалмах . Лука 24:44 і перелюбників судить Бог .

  • Закон Мойсея , П'ятикнижжя (Буття , Вихід, Левіт , Числа і Повторення Закону )
  • Пророки : я маю на увазі в різних пророцтв.
  • Псалми.


Протягом наступній статті ми побачимо всі ці речі. Пам'ятайте , що мета пророцтва вірити , що Він є Бог і що Його Слово істинне.


Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?

____________________

[ 1 ] Хоча його священство не по чину Аарона , але новий порядок Мелхиседека (див. Євреям 7,11 і Псалом 110,4 )Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa