Відображення. Пробудження великого російського ведмедя і Нового Світового Порядку. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .Ведмеді , як відомо , проводять холодну зиму в стані " сплячки ", таким чином економлячи до 75 % енергії при поверненні навесні. Щось подібне відбувається і з Великої російського ведмедя , все , здавалося, не спати майже 25 років з моменту закінчення «холодної війни» [ 1 ] до сьогоднішнього дня , яка вторглася в Україну .
"Холодна війна поклала на чотирьох стовпах: існування двох наддержав , які домінували на планеті , взаємне визнання статус- кво в Європі , ідеологічна боротьба між двома моделями і глобального суперництва , " перераховує французький Бруно Tertrais , директор стратегічний фонд [ 2 ] Дослідження .

Після розпуску U.R.S.S. деякі з країн , що вийшли з Радянського сфері, як Словенія , Естонія , Литва , Латвія , Польща та Чеської Республіки в ЄС підійшов і почав прогресувати економічно і соціально. Цього року 2014 Україна мала такий намір , але Росія хотіла українську поверне вас до вашої "Блок" .
Протягом майже 25 років , що Велика Ведмедиця дрімав (неспання під час війни Грузії в 2008 році), було:
. Масове скорочення в могутності й впливу Росії в Європі та Євразії.
б. Поява багатьох нових держав ( в основному народився поп радянська імперія ) .
с. Сполучені Штати стали домінуючою силою.
м. ЄС як економічний магніт для східних сусідів.
е. . Росія , ядро колишньої радянської імперії , була практично поза системою , занурений у все більш складних відносинах із Заходом. Він критикує Путіна бажаючи воскресити дух СРСР
Буде анексія Криму Росією української остаточного рішення або початок анексії російсько -що говорить частини (південь і схід України ) ?

"Можете не сумніватися. Дії Путіна в Криму і отримані повноваження російського парламенту , що дозволяють його використовувати військову силу , перевстановити тільки до Москви як упреждающей гравця в Європі вперше з 1989 року " аналізує Франсуа Ейсбур , директор Міжнародного інституту стратегічних досліджень ( IISS ) .
З приходом до влади 14 років тому , Путін вже вторглися два його сусідів у спробі зупинити західну наступ на території колишнього СРСР: Грузія в 2008 році і в даний час Україна , запеклі без втручання у війнах Чечня.
Проблема , тим більше агресивність , більш запеклим люди регіону і, можливо , інші колишні радянські республіки , щоб спробувати , наприклад , України , більш тісних економічних і військових зв'язків з Європою і США [ 3 ] .
Що й слід було очікувати , відповідно до Біблії ? Згідно з пророцтвом Єзекіїля 38 і 39 , Гог із землі Магог і Фувала і Мешеха принца призведе до ісламської коаліції минулого вторгнення в Ізраїль [ 4 ] :

38 Господь сказав мені : 2 «Син людський , зверни своє обличчя до Гога, краю Магога, князя з Мешеха і Фувала . Пророкуй на нього 3 та й скажи: так говорить Господь Бог : «Я проти вас , Гог , головний князь Мешеха і Фувала . 4 І заверну тебе про і вкладу гачки в рот , і я візьму всі свої армійські , коней і вершників. Вони добре озброєні, вони величезний натовп , з щитом і щитом , всі вони володіє espada.5 З них Персія , Ефіопія і покласти , все озброєні щитами і шоломами . 6 Гомер з усіма його військ , і Бет Тогарма з далекої півночі з усіма його військами і багатьох арміях ваші союзники. Єзекіїль 38.1 - 6 NIV


Гог : Образно чудово , і тому цей народ Гога жив в основному в горах , плато і горах Кавказу в своїй фазі врегулювання в цьому контексті може означати " тих , хто живе на даху світу " в певну пору року. ці кочівники переїхав худобу в степу , їх споконвічній довкілля ( степу Туркестану і України ) .
Нащадки Гога в основному підняли коней , мулів , і бактріани у восьмому столітті. С. У цих імен аккадских мови записуються як Гугу Гугу і Мат . Буття 10:02 . [ 1 ]

Магог : Ма префікс на івриті означає "місце" , "Земля" . Тоді Гог і Магог фраза може бути витлумачена як російського князя і його людей.

Мешеха : один з синів Яфета ( Gen.10.2 ) центральної Туреччини.

Трубна : Один із синів Яфета ( Gen.10.2 ) завжди згадує з Мешеха , були , ймовірно , сусіди. У Чорному морі.

Персія Іран .

Ефіопія : Ефіопія

Фут : фьюч третя син Хама (Бут. 10,6 ) пов'язана з Лівією.

Гомер : Первісток Яфета ( Gen.10.2 ) Кіммерійці або гомери були древні кінні кочівники , які , відповідно до грецького історика Геродота (V століття до н.е.). , Спочатку жили на Північному Кавказі і на Чорному морі , в поточному Росія і Україна , з восьмого століття. С і VII . C. записів ассірійці , однак , перший розташований в районі Азербайджану в 714 в . C. [ 2 ]

Тогарма : Первісток Гомера і онук Яфета , правнука Ноя. Народи узбережжя Чорного моря (Вірменія ?)

Для " кінці часів " , відповідно до Біблії , Україна буде частиною Гога. Нинішній рада Націй , ясно, що є сила або коаліція Націй , які можуть запобігти анексію Криму Путіна або навіть середнього України .

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Частини міжнародних шахах повільно встане на свої місця на борту (навколишній світ). Чи готові ми?

________________

[ 1 ] "холодна війна " тривала з кінця 2 - ої світової війни і розпаду СРСР 1991 року.
[ 2 ] http://www.lanacion.com.ar/1670518-se-sacude-el-tablero-el-conflicto-por-crimea-decide-el-nuevo-orden-mundial
[ 3 ] http://www.lanacion.com.ar/1670518-se-sacude-el-tablero-el-conflicto-por-crimea-decide-el-nuevo-orden-mundial
[ 4 ] http://www.lasemana70.com/2014/01/study-invasion-ruso-islamica-de-israel.html

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa