Відображення. Ми царством священиків для служіння Богу Отцю . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .На початку , Адам мав спілкування з Богом , навіть після падіння в Буття 3 , чоловіки служили Господеві , як ми бачимо в Книзі Буття 4.3 - 4 і 6 Каїн Авель приніс жертву Богу , і, хоча в Біблії говорить нічого про це , ми не можемо припустити , що вони дізналися це від свого батька Адама .

У Книзі Буття 4,26 говорить , що в часи Сифа , третього сина Адама і наступник лінії , чоловіки повернулися , щоб викликати Господа .

Після Потопу , перше, що Ной знаходиться на твердому грунті , роблячи поклонятися Господу (Буття 8,20 ) . Глава клану передбачається сімейний священство . Якщо ми будемо рухатися в Біблії , ми бачимо , що Йов також виконав цю роль ( Іов 1,5 ) і Авраама , який побудував кілька вівтарів до Господа (Буття 12,7 , 13,18 , 22,9 ) .

Після закінчення цього часу патріархів прийшов Мойсей і Закон , (AT) був організований поклоніння і священиче клас ( Левитів ) в Ізраїлі виникає. Старий Завіт не працюють і чому Ісус замінені Нового Завіту до вищесказаного : Орден Аарона було змінено на Мелхиседека та Ісуса тепер наш Первосвященик (Євр. 5,1 - 10 )
Євреї продовжували підтримувати священиче клас , католики скопіював модель євреїв , а також має канцелярської клас . Але Ісус прийшов , щоб встановити в поклонінні як початок: Кожна людина повинна бути священиком свого будинку , навчаючи Слово до своєї сім'ї і клопоче перед Отцем для Своїх . Батько той, хто повинен побудувати вівтар в сім'ї і підвищити мирні жертви ( молитви) , і це говорить Хуан ( натхненний Духом Святим ) :

4 Гей, Джон , до семи Церков в Азії:
Благодать і мир вам від того , хто є і хто був і хто має прийти , і від семи духів, що перед престолом Його , 5 та від Ісуса Христа , а Він Свідок вірний , первісток серед воскресіння , владика земних царів .

Він любить нас
    і що його кров
    звільнив нас від наших гріхів ,
6 і зробив нас царями ,
    священиками Богові й Отцеві Своєму ,
Йому слава і влада
    на віки віків ! Амінь . Одкровення 1:4-5 NIV .Так друзі , пора , щоб вшанувати покликання , що Господь робить нас , прийшов час , щоб влада священства будинку.
Таким чином , ми повинні знати Писання , ходити в святості , спілкування з Богом ( молитися ) проповіді ( насамперед нашу сім'ю) і словом , і свідка .


Тиждень 70 ось-ось почнеться , тільки родини , які фірма у вірі нести кінці часів . Чи готові ми ?Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa