Відображення. Реформація Лютера. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Реформація було рух, який почався в Німеччині в шістнадцятому столітті , в руках Мартіна Лютера. До 1500 року , Церква Риму була " Духовний уряд" у Європі.


Карта Європи в 1512 році [ 1 ]

У п'ятнадцятому столітті церква була в глибокій корупції в усіх сферах : політичній , економічній, соціальній та церковної. У 1517 це було Папа Лев X , який був ремоделювання Базиліка старого Святого Петра у Ватикані. Спектакль закінчив судиться багато грошей і фінансування Папа дозволив Принц Альберт Бранденбурга [ 2 ] і його агент Джон Тецель продаж у Німеччині деяких дуже спеціальних ліцензій , званих « індульгенції » [ 3 ]

Індульгенції були сертифікати, видані духовенства , які звільнені їх від провини або гріха до приймаючого уникнути його душа проходить через " Чистилище " . Для доставки від гріха індульгенцій були " ключем входу в рай" , що можна було купити для себе або навіть люди могли купити прихильність своїх померлих родичів.

У той час , августинців католицька Німецький монах на ім'я Мартін Лютер [ 4 ] виріс проти такої корупції. Для Лютера , продаж індульгенцій була афера і обман віруючих про порятунок їх душ. У 1517 Лютер прибив до дверей церкви у Віттенберзі свої 95 тез , які напали продажу індульгенцій і описані що буде його вчення про спасіння по вірі. Цей документ відомий як " The 95 тез у Віттенберзі " і вважався початком протестантської Реформації .

Реформація Лютера була мотивована завзяття до Слова Божого і була підтримана вченими , політиками та бізнесменами свого часу для зовсім іншого мотивації: Вони хотіли незалежності суверенних держав панування Риму . Це було реальною причиною їх підтримувати реформу , служачи відповідно до мандату Господа до Його Слова назад , щоб отримати в максимальному місці влади , як в Римській Церкві був поставлений під традиція Отців Церкви і інтересах папства і духовенства.

Мартін Лютер переглянуті середньовічні доктрини Церкви Риму contraponiéndolas з тим , що говорить Біблія. Зокрема , відкинув сакраментальну систему комплексної середньовічної католицької церкви , яка практики дозволило і виправданого як «продажу індульгенцій " , як Лютер , реальної викраденні Євангелія , яке мало бути проповідувана вільно , а не продається.
Спочатку , католицька церква не давала занадто велике значення ідеям Лютера , або його нападів на вчення про спасіння справами , але незабаром змушений був реагувати на новини з Німеччини , що більшість людей , Я кидав виклик пануванню папського Риму.

Позов Лютера був не розкол Церкви , але , що ці відхилення будуть виправлені. Як Рим не хотів , щоб дати простір і політичну владу - економічна не приймає ідеї Лютера , який він не вважає єретиком до сьогоднішнього дня.

Один з найбільших творів Лютера був переклад Святого Письма на німецьку мову. Мета покласти Слово Боже в якості першого духовного авторитету в житті християн зажадали , щоб кожен мав доступ до Біблії на своїй рідній мові.

Визнаний протестантська автор , Філіп Шафф ( . В " The New Шафф - Herzog Енциклопедії релігійного знання , " Реформація мистецтво) Узагальнює принципи протестантизму в наступних словах:
Протестантська йде безпосередньо до Слова Божого для навчання і до престолу благодаті в їх відданості , в той час консультації римсько- католицький вчення своєї церкви і віддає перевагу , щоб запропонувати свої молитви через Діву Марію і святих. Цей загальний принцип євангельської свободи , і прямого зв'язку віруючого з Христом , приходять три основних доктрин протестантизму : 1 ) абсолютну перевагу Слова , 2 ) благодаті Христової і 3) універсальний священства віруючих ... [ 5 ]

На сьогоднішній день у нас є такі можливості:

. Купити Біблію на своїй рідній мові.

б. Прямий доступ до Божої благодаті на нас , це я жертвою образом Ісуса Христа.

с. Виконання мандата Ісуса вільно здійснити своє священство (Об'явлення 1.6 " Той , хто зробив нас царями , священиками Богові й Отцеві Своєму " ) .
Багато людей зазнавали переслідувань , тортур , змушений покинути сім'ю , майно , рятуючись у вигнання , і багато хто в кінцевому підсумку вбиті.


відображення :
Але сьогодні , розповсюдило рух в протестантських церков , які хотіли , щоб повернутися до старої системи , забираючи авторитет Слова , щоб дати до традицій або культу особи пастора. У той час як католики володіти папської непогрішності , багато хто сьогодні роблять те ж саме з непогрішності Пастораль , в результаті того , що у нас є квазі- папу в кожному Євангелічної церкви , вкладаючи протягом приблизно те, що сказав міністр , що в Писанні (яке рідко відкритий).

Цілі громади , які тільки читають Біблію під час богослужіння в неділю , залишивши свою землю разом решту тижня . Чоловіки і жінки , які збираються і мають безліч заходів міністерські межах їх зборів , але які не знають Слово Боже і тільки втілюються в життя те , що нам вдасться зберегти в культах .

Парафії , що після 25 років для участі в церкву навіть не читали Святе Письмо один раз.

Тиждень 70 ось-ось почнеться , якщо ви не готові , і прокидатися !


__________________________

[ 1 ] є http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Imperial_Circles_1512_en.png Silverhelm автор цього файлу зображення. Його зміст частково засновані на карті, опублікованій в " Історичний атлас " проф William R Пастиря , паб . Генрі Холт і Ко ( Нью -Йорк , 1911).
[ 2 ] Це було архієпископ Магдебурга і Майнц , його курфюрста Священної Римської імперії і адміністратор єпархії Хальберштадт .
http://es.wikipedia.org/wiki/Alberto_de_Brandeburgo

[ 3 ] Історія Християнської Церкви , Джессі Харлбат . Ед Життя , с. 133
[ 4 ] Лютер Біблії був експертом в середньовічних авторів , мали вищу доктора і викладав в університеті Віттенберга .
[ 5 ] Католицька енциклопедія: http://ec.aciprensa.com/wiki/Protestantismo # Uwolwvl5PA8 .Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa