Відображення. Там немає нічого нового під сонцем За Фабіан Маса

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .Що це було? Те ж саме буде . Що було зроблено? Те ж саме буде зроблено , і немає нічого нового під сонцем ( Проповідник 1:9) Бог , Багато разів і багатьма нашим предкам в минулому через пророків ( Євр. 1,1 ) і зробив все , що питання , щоб служити як приклад для нас , а не до нас з установки наші злі речі , як вони зробили ( 1 Кор 10,6 ) .

Сказав корумпованих правителів їм Бог , що випромінюють злі репресивні укази і укази, видані ! І позбавити їх прав на бідних і віддати належне пригнобленим з мого народу , здійснюючи вдів свою здобич і грабувати сиріт . (Іс. 10.1-2 )


Для кожного корумпована політична ліва піддається народ на голод , невігластво , слабке здоров'я , корозії пенсіонера пенсій та робочих по заробітній платі.


Більш також сказав : Що я буду робити (погані правителі ) були притягнуті до відповідальності , коли , коли ви отримуєте від шторму ? До кого ви будете працювати за допомогою ? Де ви будете залишити ваше багатство? У них не буде вибору , окрім як змиритися серед переселенців або впасти серед убитих . NIV Ісая 10.1-4

І ми читаємо в газетах повідомлення про погані правителів у багатьох частинах світу. Але Бог говорить своєму народу:

Коли я заткнутися небеса , так що немає дощу , або замовити омара пожирати землю , нашлю на народ Мій , якщо мої люди , які кличеться Ім'я Моє , буде змиритися і молитися , і будуть шукати Ім'я Мого , і повернуть зо злих поведінка , Я вислухаю з небес, і прощу гріхи їхні й вилікую їхній Край . 2 Chronicles 7:13-14 NIV .

Це гарна новина , якщо ми звернемося до Бога , Він повернеться до нас. Я молюся за моєю Аргентині , Венесуелі , Україні , Сирії , на південніше Сахари , для пригноблених Європи , для бідних , страждання , для голодних хліба і спраглі правди . Моліться також рекомендуємо і іншим, і Бог зробить щось .


Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa