Çalışması. Fabian Massaİncil'e göre KudüsSon Savaş

Google Çeviri ile Türkçe İspanyolca'dan çeviren .12 Vealtıncı melekbüyük Fırat Nehri üzerinde tasını dışarı dökülür ve sudoğudan gelenkralların için yol yapmak kadar kurutuldu.
Rev 16.12


ZatenFırat [ 1 ] nehirkırılganlığına dairgazetelerde çeşitli hikayeler olmuştur. Bu dere vahşice nihayet Türkiye, Suriye ve Irak üzerinden ülkeler tarafından istismar ediliyor . Tüm bu sistemler, elektrik üretmek ve içme ve sulama suyu rezervuarları sahip barajlar var.
SadeceTürk dev Atatürk BarajıFırat'ın tümsu tutma kapasitesine sahiptir [2 ] .


Şeytan güçlü Toprak İsrail'e saldırmaya teşvik etmek , kötü ruhları gönderir :

 13 Ve bencanavarınağzından vesahte peygamberin kurbağalar gibi üç kirli ruhlar ağzından ,ejderhaağzından gördüm . 14 Onlar mucizevi işaretleri performans şeytanların ruhları vardır ve onlar sonra şeytanlarınruhları İbranice Armagedon denilenyerdekrallar toplanan Tanrı Todopoderoso.16 o büyük gününsavaşbütün dünyanınkrallarını toplamaya çıkmak . Vahiy 16:13 - 16 NIV .

Bizyazı "Rus Invasion - İslam İsrail " de gördüğümüz gibi [ 3 ] Rusya ( Yecüc ) müttefikleri İsrail'e karşı kitle imha savaşı yol . AskerleriFıratkuru yatak tarafından ilerleyecekti . Düşman Ordusu ( güçlü ) Kudüs doğru güneye Dağı Megiddo ( Argamgedón ) onun tabanını kuracak ve peşin .

O gün 4 "shallRab Kudüs'ün doğusunda, ZeytinDağı , ve ZeytinDağı üzerinde ayaklarınızı doğudan batıya ikiye bölünmüş ve yarısı büyük bir vadi oluşturacak edilecektir dağ kuzey ve yarım güneye hareket . Bu Asal uzatacaktır için 5 Sen , benim dağ vadi ile kaçacak. Eğer Yahuda Uzziah kralgünlerindedeprem kaçan gibi kaçacak. Sonra bütün müminler ileRab Tanrım , olur . Zac . 14.4 NIV -5 .

1 » Kudüs ! Rabbin senin yağma kendi sokaklarında bölünecektir bir gün geliyor . 2. size karşı mücadele için tüm ulusları bir araya . Eğer onlar evlerin avlar ve kadınları ihlal , fethetmek olacaktır . Şehrin yarısı sürgüne gidecek , amainsanlarıngeri kalanı sizinle kalacak . O savaşgünü savaşır gibi 3 SonraRab , gidip bu uluslara karşı mücadele edecek . Zac . 14,1-3 NIV

Ama Rab İsrail'enihai zaferi verecektir :

12 »BuRab Kudüs'e karşı savaşan bütünulusları vuracak hangi ileveba : Onlar les gözlerinizi yuvalarına çürümeye , hayattaeti çürümeye ve onların dil ağızlarına çürür . Rab panik onları dolduracak O gün 13 ( Bu taktik nükleer silahları kullanarakaynı etkisi) . Herkesbirbirine karşı elini kaldırsın , ve birbirlerine saldırırlar . 14 Yahuda da Kudüs mücadele edecek ve tümçevredeki uluslarınzenginlik tahsil edilecek , altın ve gümüş ve ropa.15 benzer bir veba , büyük miktarlarda da atlar ve katırlar , develer ve eşekler grev olacak ve olduğu her şeyi bu kampları . Zac.14.12 , NIV .

Küresel felaketlerin bir dizi :

17Yedinci melektasını havaya dışarı dökülür vetapınağıntahtından bir yüksek sesle söyleyerek geldi " No more ! " 18 Ve Şimşekler çakıyor vardı , dedikodular , gök gürültüsü ve şiddetli bir deprem peals . Cinsiyet * insan yok yeryüzünde beri , o büyük ve şiddetli bir deprem olmuştu asla . 19büyük şehir üç parçaya bölünmüş , veuluslarınşehirler çöktü . Tanrı Babil'iBüyük hatırladım ve onun cezagazapşarap ile dolufincan içmeye ona verdi . 20 Ve her ada kaçtı vedağlar. Cennetten 21 büyük dolu taneleri yaklaşık kırk kilo herkavmine düştü . [ A] Ve onlarkorkunç veba için Tanrı'ya küfretti . Rev 16,17-21

İsa da ne Lucas topladığı gibisonubelirtileri büyük bir deprem ve tsunami açıkladı :

Eğer Kudüs orduları tarafından çevrili görünce 20 " Ama , daha sonra kendi ıssızlık yakın olduğunu biliyoruz . Lc . 21.20 NVI.25 "güneş, ay ve yıldız işaretleri olacaktır . Yeryüzünde uluslardenizinuğultusundan de acı ve şaşkınlık içinde olacak . Lc . NIV 21.25 .

Kehanette belirtileri çoğu hazır , ne eksik olduğunu :

KudüsSon Tapınağı İnşaatı .
Yeni Dünya Düzeni'ninortaya çıkması .
Ortadan ( Top 70 Hafta) Doğu "barış ve refah " getirmek içinAntlaşması'nınduyuru .
Antlaşması (Deccal Tezahürü ) ihlali .
Büyük Sıkıntı . (Büyük Sıkıntı önce bazı içinKilisesi'ninRapture ,aynı diğerleri ) .

Hala sadece Tanrı onları iflah istediği için cemaate vaaz mı ?

Biz deEndTime hakkında konuşmaya başlar zamanı

Hafta 70 başlamak üzeredir . Biz bu şeyleri vaaz değilİncil , bilmeden için hiçbir bahane yok . Mesih'in yakında geliyor , hazır mıyız ?

_______________________________

[1]http://www.lasemana70.com/2013/06/news-profecia-sobre-el-eufrates_8.html;http://www.lasemana70.com/2013/06/news-prophecy-on-euphrates.html

[ 2 ] http://es.wikipedia.org/wiki/ % C3 % 89ufrates ; Aşağıda mevcut su dağıtım listesi :
su işleri
Türkiye

Türkiye'ninFırat Nehri ve kolları ,yeni tamamlanan Atatürk Barajı olmakana biri üzerinde çok sayıda baraj sağladı . Mansapana hidrolik eserlerdir :
· Keban Barajı , 675 km ² 'lik bir deposu , 1975 yılında tamamlanmış ;
· Karakaya Barajı , bir rezervuar 268 km ² ile , 1987 yılında tamamlanmış ;
· Atatürk Barajı , 817 km ² , yüzölçümü , Türkiye'ninüçüncü büyük göl rezervuar ile , 1992 yılında tamamlanmış ;
· Birecik Barajı , 56.25 km ² rezervuar ile , 2000 yılında tamamlanmış ;
· Karkamış Barajı , 28.40 km ² rezervuar ile , 1999 yılında tamamlanmış ;
7.50 km ² rezervuar ile , 1988 yılında tamamlanan Nizip Nehri · Barajı Hancagiz ;
5.55 km ² rezervuar ile , 1998 yılında tamamlanan Kuzgun River · Barajı Çamgazi ;

Suriye'de
· Tichrin Barajı , 1999 yılında tamamlanmış ;
· Tabka Barajı , 610 km ² ileBüyük Göl Al - Assad , şekillendirme , 1976 yılında tamamlanmış ;
1986 yılında tamamlanan ·El - Baas Barajı ,

Irak'ta
· Hadisa Barajı , 500 km ² 'lik geniş bir rezervuar ile , 1987 yılında tamamlanmış ;
Çöküntüler ve Ebu Didis Habbanya içinde tahnit sel sağlar · Barajı Ramadi ;
· 2.710 km ² bir alana sahip ,göl üzerindeDicle Fırat Thartar içinde sel türetmek sağlarFırat Thartar kanal ;
· 1992 yılında tamamlanan Üçüncüsü Nehri,Şii bölgesi ve yeni toprakların sulama kontrolünü izingüney bataklıklar , tahliye için inşa edilmiştir . 2003 yılında Irak'tasavaştan sonra ,Şiiler kısmensetlerin tahrip ve % 40 ( GEO No 322 Aralık 2005 P128 ) tarafından sulak alanları restore .
· Baraj Hindiya

[3]http://www.lasemana70.com/2014/01/study-invasion-ruso-islamica-de-israel.html;http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-russian-invasion-islamic-israel.html
Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa