Відображення. Знайомства з християнської точки зору. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської Українська Переклад з Google

Деякий час тому , людина в зборах , хто має більше двадцяти років служби в дорозі , сказав мені ( з розуміючою усмішкою мачо затвердження) , що його син був 16 років близькість з вашим партнером , на кілька років молодше більше, ніж хлопчика) .

Я вказав на це людини , якого я назву Джон , не хвастощі , якщо така ж ситуація взяв свою дочку чотирнадцять років , і як батьки , ми повинні виховувати наших дітей на дорозі , щоб досягти успіху .

Друга людина , якого я буду називати Петро говорить щось на зразок мене пишатися: його п'ятнадцятирічний син є "наречений" з дівчиною з іншої церкви. Інші , які говорять , п'ятнадцять років не є достатньо зрілою , щоб взяти на себе зобов'язання такого роду.

Третя людина , якого я буду називати Луїс , (молодий брат про двадцять років) говорить мені , вона дуже щаслива , тому що вона була зустрічатися з дівчиною від Церкви. Я був дуже щасливий (сьогодні ми переживаємо " дефіцит шлюбів " ), тому я хочу успішний залицяння і щасливий шлюб . Луїс зблід і запитав мене , " не панікуйте в цих словах. " Я нагадав йому , що для нас , християн , починаючи має єдину мету шлюбу .

Хуан , Педро і Луїс представляють " Brother стандарт" п'ятидесятників зібрання:

. У той час як мають " Церковне життя " : Вони всі культи , частина клітини або привести одну частину « Моніторинг» , міністерство активно бере участь, відвідуючи всі події , співати всі пісні мають в Головна Всі культи " Помазанника " і музичних компакт- дисків Церкви.

б. Не їсти " християнського життя " : Ніколи не читайте Біблію , молитися не , не вчити Слову в своїх будинках (бо вони не знають) , його сім'я відвідує церковні заходи , як якщо б вони були громадський клуб .

Ці ситуації виникають , тому що вони не розуміють , в більшій глибині Письмо. Той факт , тримали незайману для шлюбу ( який працює для обох статей ) в тому , що , коли двоє людей об'єднуються статевим душевна також запобіжник і духовно (Бут. 2.24) Секс запечатані союз ( заповіт) як у духовній і люди стають одним . Це тому , що таким чином ми визначили від початку Бога. Хто зберегти цю запис "чайник " забезпечує оптимальну продуктивність у вашому житті. І навпаки , хто не роблять переконавшись , мають серйозні недоліки .

Ми повинні повернутися до Слова . Пастори , розлюбити людей разом , піднімаючи некваліфікованих робітників , і зупинити цей страшний експеримент клітинних груп , де керівництво не розуміє нічого і вчить погано. Біблійна модель в тому , що пастухи піклуються про овець , тому що вони повинні знати , хто пастися своє ремесло.

Тиждень 70 ось-ось почнеться , якщо Христос прийшов сьогодні , щоб бути " Його Церква " , скільки членів вашої пастви б зовні? Він повернувся до старого .Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa