Стаття . "Планшетка " і демонізувати дівчина в Сан -Педро . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


http://media.diariopopular.com.ar/imagenes-01430000907518106110347/quedo-poseida-el-juego-la-copa-y-su-madre-suplica-ayuda.jpg

Сан - Педро красивий північний місто в провінції Буенос- Айрес , Аргентина . Це тихе містечко на березі річки Парана. На початку січня 2014 рідкісна драма вибухнув в традиційній сім'ї в місті , який має сильну католицьку традицію. 12 -річна дівчина на ім'я Мілагрос , почав їсти дивна поведінка , яке налякало її родину.

Мати каже : "Це набухає живіт і ви формуєте обличчя Це можна порівняти з людини всередині , що не дозволить бути спокійним Ми просимо допомоги у тих , хто займається такими речами ..."


Все почалося після того , як дитина йде в " піжами партії" в будинку друга сім'ї . В рамках ігор, які нічних , була сесія " планшетка " або " Кубка грі " Чудеса участь в якості глядача гри.

Тиждень потому , почав навіть дивні відносини , які призвели до інтернування Чудес , але всього через день після того як він був виписаний. "Ми бачили , як набухає живіт і сформує обличчя, вона чіпає мене скрізь , як , що він хоче піти , те ж саме сталося з його руки , вони були схожі на пальцях , що він хотів піти , " сказав мати.

Зміни голосу дівчинки , набагато товщі , має агресивну поведінку і каже , наприклад: « Я вбив свою сестру " , починає сміятися в певний час , був подряпаний , боляче і навіть говорив про самогубство , написати слово Бог в папір і пороку , не хоче мати нічого спільного з Богом , вони поклали Біблія і бурхливо реагує.

У своєму профілі Facebook , що ви хочете , щоб померти написав і запитав: «Я хочу , щоб ви цю нісенітницю " . Коли його запитали ім'я вона дає ім'я померлої людини тут , в Сан -Педро .

Вони відеозйомку дивну поведінку чудес : "Ви бачите , що дитина починає дихати важко , блювота , робити різких рухів ».

Походження ради спіритичних сеансів , забезпеченого букв і цифр , які нібито може вступати в контакт з духами померлих , є розпливчастим . Дуже схожий на дошці для спіритичних сеансів було знайдено близько 1200 р. до н.е. в Китаї , де деякі вчені звикли вести палицю навколо лотка з піском , щоб спілкуватися з духами майбутнього життя. Інші джерела стверджують , що Піфагор , в 540 р. до н.е. проведені сеанси зі свого роду дошка з колесами , що він сам назвав « містик стіл".

Спіритичних сеансів дійсно популяризував руку спіритуалістичної захоплення , яка охопила Захід у кінці дев'ятнадцятого століття. Придбав таку репутацію , що багато людей почали проводити зустрічі, організовані спіритуалізм , який попросив духів і відповідей відповіли серією механічно. Він , наприклад , Мері Тодд Лінкольн , дружина президента США Авраама Лінкольна , провела зустрічі в Білому домі безпосередньо регулярно спілкуватися зі своїми померлих дітей.

Існує духовний світ ми не можемо бачити , але це там , хоча відокремлені від нашого виміру . Кубок гри відкриває портал між двома світами , що Бог забороняє воскрешав мертвих (Левит 20,27 ) покласти такої діяльності смертну кару , як зробити чітке небезпеку. Сім'я залежить зараз і знайти справжнього Сина Божого , чиє служіння Демонічний звільнення . Тільки Христос може врятувати це життя.

Духовний це не гра , а , на жаль доведено цю сім'ю Сан -Педро . У важкі наслідки тих , хто працює проти Слова Божого відійти опубліковані в газетах. [ 1 ]


Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?


______________________________________

[ 1 ] http://www.taringa.net/posts/noticias/17500233/Quedo-poseida-por-el-Juego-de-la-Copa-y-su-madre-suplica-a.htmlComentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa