Дослідження . Час антихриста поруч , Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


1Now , брати , щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до нього , ми просимо вас , щоб не втратити que2 невирішеним або стривожені деякими пророцтва , [а] , ні усних або письмових повідомлень нібито наших , вони кажуть: " тепер настав день Господній " 3 Ні, він не обдурив в будь-якому випадку , протягом того дня , щоб прибути повстання проти Бога [ б] і людина зла , [с] деструктивний характер. [г] 4 Це противиться та піднестися над усім , що носить ім'я Бога чи святощами , так що він ставить перед собою в храм Божий , щоб бути Богом.

5 Чи ви не пам'ятаєте , що і сказав їм про це , коли я був з вами? 6 Властивості знаю , що щось стримує його , так що він може бути розкрита в свій час. 7 Це правда , що * таємниця беззаконня вже в дії , але не повинні бути вилучений з-поміж вас зараз стримує. 8 Тоді беззаконник бути виявлені , якого Господь Ісус скине з диханням уст Своїх і знищить пишністю його приходу .
9 Його прихід за чином сатани буде з усіх видів чудес , знамень і чудес . 10 При всьому злі обдурити тих , хто втратив, бо вони не прийняли любові істини для свого порятунку . 11 Тому й Бог посилає їм дію обмани , вірити брехні. 12 Так що все буде засуджений , хто не вірив у правду, але в захваті у злі .
2 Солунян 2,1 - 12


Павло вчить , що ознаки проявом антихриста були чітко визначені:


      І. Повстання проти Бога , або Великого відступництва : Щоб залишити віру , спочатку треба поставити на ньому , це залишає світ і нехай весь місце в Церкві. ( Вірш 3 ) . Відступництво не перебувають з повної і абсолютної заперечення , але в скручування правду , тому ви не можете нікого врятувати : Чи не крутний здоровому вченні буде сьогодні ? Є кілька , хто проповідує хрест і покаяння , це все Процвітання , Благословення і чудеса! .


    II . Королівство Зла знайдуть силу : Цей момент очевидно , невірним : Божевілля світу різко зросла. ( Вірш 7А )


  III . Це буде видалений, яке перешкоджає вільному вираженню антихриста : Багато хто розуміє , що те , що заважає його прояву є Церква Христова , і пов'язують це з Rapture , проте це не може однозначно стверджувати , .

 IV . Прояв антихриста проявляється який в принципі буде " інкогніто " згідно Одкровенню 13.1 - 4 повинні спочатку порушено нового світового порядку , який прийде як рішення для Великої Хаосу [ 1 ] .


   В. Антихрист буде мати велике чарівність : Крім силу волі , щоб зробити чудеса і знамення і чудеса з цих шоу легко обдурити багатьох. Більшість церков сьогодні приділяти більше уваги чудеса і знамення , які Слово Боже , тим менше вчених ( масу ) легко потрапити в обмані. Тому необхідно , щоб дати реальну вагу в здоровій науці, і відпустити все це кручений хід neopentecostal , процвітання і поклоніння сигналів. ( Вірш 9-10) .Таким чином , ви можете мати новий світовий порядок вже дані більшість умов :


. Міжнародна економічні та фінансові кризи : Там це місце , починаючи з 2008 року [ 2 ]

б. Концентрація повноважень : Європа і став одним блоком. Ймовірно , U.E. де ж море Звір ( Одкровення 13.1-4 ) виникає: система платформу , яка використовуватиме Антихриста. Але , крім цього , інші країни згруповані в різних організаціях :
G20 : Євросоюз , G8 [ США , Канада , Японія , Німеччина , Великобританія , Італія і Франція , і Росія ] . Інші країни : Південна Корея , Аргентина , Австралія , Бразилія , Китай , Індія , Індонезія , Мексика , Саудівська Аравія і Туреччина.


с. Початку Знак звіра : З 2014 встановлюється в якості обов'язкових імплантації Verychip в США у зв'язку з реформою системи охорони здоров'я , яку просуває президентом Бараком Обамою. Також із травня 2014 роки є обов'язковим у країнах ЄС імплантації мікрочіпа новонароджених в державних лікарнях. Це початок , як і раніше не є способом , щоб зробити, але буде .

м. Руйнування Храму : Про це є дві позиції , найбільш переконливим є те , що перший храм в Єрусалимі буде відновлений , так що мерзоту запустіння , про який йдеться через пророка Даниїла , поставити туди (Матвія 24,15 ) Щоб зрозуміти , питання , прочитайте главу 1 з 1 Маккавеїв , є тип і прообразом є виконання Матвія 24,15 . Друга точка зору в тому , що Гидота Enthrone в самому серці Церкви (храм кожен з нас , Кучок Святого Духа Божого) .

Ісус сказав про смоковниці візьміть урок : . Коли віття його вже м'які і кинеться листя , то знаєте , що близько літо (Матвія 24,32 ) .

Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?


_______________________

[ 1 ] Ісламські пророцтва також згадати Великої Хаос і поява Великої Махді ( який показаний як рятівник ) див.: ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/11/study-el-gran-mahdi- Ісламська і - el.html ; ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/11/study-great-mahdi-islamic-and-biblical.html
[ 2 ] Див ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/12/study-el-jinete-del-caballo-negro-aun.html ;
ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/12/study-black-horse-rider-still-rides-in.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa