Дослідження . Азазель . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Скарби премудрости ділиться з нами : Азазель .

У книзі Левіт 16 , Біблія розповідає , як здійснювати висновок Йом Кіпур .
Йом означає " день" на івриті та Кіпур походить від кореня, що означає " спокутувати " . Так Йом Кіпур означає День Спокути "Писання дає чіткі інструкції про те , як провести ритуал. :

  1. Зазначено тільки в цей день Первосвященик ( первосвященик ) може увійти в Свята Святих . Лев . 16.2 .
  2. Первосвященик мав представити бика ( для спокути своїх гріхів ) і барана на цілопалення . Lev.16.3
  3. Як ви одягаєтеся в одязі білизни , після купання з очищеної води.
  4. Вперше пропонується в спокутування Novillo за свої гріхи і ті з його родини. Lev.16.6
  5. Народ був первосвященик дві кози ( одно досконалим і еквівалентно економічне значення ) , які були представлені перед Господом. Багато для двох тварин кинуті , можна було б бути принесені в жертву цілопалення для Бога , а інший буде направлений до Азазеля (після зарядки на нього гріхи всього народу - Lev.16.25 ) . Лев . 16.5 - 25 .Хто або що було Азазель ?


Це козел , або "Козел відпущення" представляє Сатану , первосвященик пропустили на всіх гріхів народу , що робить його повну відповідальність за зло. Багато хто розуміє , що це пророче тип Великої Дня Господнього, де всі гріхи на сатану і буде кинутий в самого Ада (поряд з Звіра і лжепророк ) . Ви можете провести паралель між пророчою типу та прообразу ( виконання в Новому Завіті ) :

У Старому Завіті , який ніс козу на гріхи народу був первосвященик по чину Аарона.
У N. Т. Ісус є Первосвященик по чину Мелхиседека . ( Пс. 110,4 ) і День Господній " диявол , обдурив їх, той був кинутий в озеро вогненне і сірчане , де звірина й пророк неправдивий , і будуть вони день і ніч на вічні віки ». Ap.20.10 RV60 .


עֲזָאזֵל Азазель , тобто в Торі Символічно і не з'являється в явному вигляді , явно ім'я демона в різних древніх писаннях і сатанинських посібників.
За словами Лева. 16 , « У єврейській демонології , є злий дух , який взяв їх гріхи в пустелі" .

Згідно Книзі Еноха " Азазель є одним з лідерів двохсот занепалих ангелів" , які приймали " дочок людських в Буття 6 [ 1 ] .


" У апокрифічної книзі Одкровення Авраама , Азазель описується як страшний демон з 7 змія голови, обличчя чотирнадцять і дванадцять крила , до його падіння .Каже коментар від версії короля Джеймса 1995 :

» [ 7 ] 16,8 Азазель . Ім'я , яке може ставитися до демона Стародавні вірили , що це демонічна час жив у пустелі тут не жертва запропонував (а / козла відпущення) , тому що коза була відправлена ​​в живих , щоб . пустеля " .


Багато пророцтв були виконані. Відсутню входять у двері для Тижня 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?


__________________________________________

[ 1 ] Див відповідну посаду. ІСПАНСЬКИЙ http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hombres-y-los-hijos-de-dios-1.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hijos - з - бога- як - повітового segun.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/04/los-hijos-de-dios-como-angeles-parte-ii.html ; http://www ENGLISH .tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hijos-de-dios-y-las-hijas-de-los.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the-men-and-offspring бог- 1.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/angels-as-sons-of-god-in-new-testament.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/ 04/translated-from-spanish-into-english-by.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the-sons-of-god-and-daughters-of-men.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa