Дослідження . Християни і « Традиції» . За Фабіан Маса

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Зазвичай християни критикують католиків (і євреїв) за його сильною прихильності до " традиціям " , навіть якщо вони " стикаються" з Писанням.Але ми робимо те ж саме , тільки деякі конкретні випадки як приклади :


1 . Сим, старший .

 21 Сим , предок всіх дітей Еверових , брат Яфета , також були діти. Gen.10.21 і перелюбників судить Бог .

За переклади зазвичай використовують , це не може бути інакше , але якщо ми розглянемо такі дані, надані Біблії:

· Коли Ной був 500 років , і батько трьох дітей ( Gen.5.32 )

· A 600 років Потопу почали , так що старший син , він повинен мати принаймні 100 років.

· Паводкових вод почав спускатися до 601 років Ноя. У Gen.11.10 каже , що Сим народила першу дитину у віці 100 , через два роки після потопу.
Тобто кінець повеней сем було всього 98 років , і, отже , не може бути більшим.

Переклад Тори підтверджує цей факт: Gen.10.21 Сим народилися (дітей) і йому , (це було) батько всіх дітей Еверових , брат Яфета старшого .
Два . Бог Єгова імені

Тема Імен Бога ми бачили на посаді вже опублікований [ 1 ] , навіть традиційні Король Джеймс , в їх останніх версій більше не використовувати акронім Господнього [ 2 ] , замінивши Господа , як виданнях NIV .Три . Маленький дерево і святкування Різдва 25 грудня.

Згідно Біблії , ми знаємо , що Ісус народився в часи Цезаря Августа царював в Палестині , коли Ірод Великий , тобто близько 6 . С. , в останні роки Ірода. Євангеліє від Луки говориться , що Ісус народився у Вифлеємі , але за межами міста , як громадянин імперії , де Цезар вирішив розповісти його жителів , при Августі , в момент перепису : " У ті дні він прийшов указ від кесаря ​​Августа для перепису всього жилого світу . Цей перепис Перший з них відбувся в той час як Квірінія правитель Сирії " (Лк. 2,1 ) . За наказом Сезар Аугусто було кілька часткові перепису і три всього . Там немає згоди серед учених щодо термінів та інших даних , але, ймовірно , сталося між 8 і 6 р. до н.е.
Як ми бачили в інших повідомленням , дата 25 грудня була стратегія Римської Церкви , щоб намагатися поєднувати суперечливі погляди свято Сатурналії та зимового сонцестояння з християнством. Щось подібне відбувається і з " ялинки " . [ 3 ]
Ми можемо продовжувати писати про Санта Клауса , Санта- Клауса , в " крашанки " та інші , які свого часу , з Божою допомогою.

Пора зупинити " традиції" , які не мають нічого спільного зі Словом , хоча дуже популярні і весело. Тиждень 70 ось-ось почнеться , в середньому ж , щоб бути по -справжньому християнська коштуватиме головою. Чи готові ми ?


____________________________________

[ 1 ] ІСПАНСЬКИЙ http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/el-nombre-de-dios.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/el-nombre-de-dios- 2 - parte.html ;
ENGLISH http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the-name-of-god-part-1.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the-name-of-god - 2 -го part.html
[ 2 ] Господь , щоб принести голос ADONAI між приголосними Тетраграмматона YHVH , ініціали I Am Who I Am (Вих. 3.15) , як правило , івриту не може і не може супроводжуватися « а » , був замінений "е " і був Єгова .
[ 3 ] ІСПАНСЬКИЙ
http://www.lasemana70.com/2013/12/articulo-web-tradiciones-que-por.html ; http://www.lasemana70.com/2013/12/study-las-fiestas-celtas-del- solsticio.html ;
ENGLISH
http://www.lasemana70.com/2013/12/study-pagan-festivals-in-solstice-by.html ; http://www.lasemana70.com/2013/12/study-celtic-solstice-celebrations- by.html
Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa