Дослідження . Урочистості Селтік сонцестояння . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Символи Юла : Зверніть увагу на свастики в центрі непереможного сонця і зодіаку колеса.


Як ми бачили в посаду " Сонцестояння язичницькі свята [ 1 ] " слово сонцестояння походить від латинського Solstitium " спокійного Сонця » є пори року , коли сонце досягає свого апогею , більш-менш очевидно , в небі , а тривалість які є максимальне або ніч у році , відповідно [ 1 ] .


Сонцестояння відбуваються в перевернутий на наземних півкуль :

        І. Північна півкуля : Сонце досягає літнього сонцестояння в тропіка Рака ( 20 /21 червня) і взимку на Козерога ( 20 /21 грудня).

      II . Південна півкуля : Сонце досягає зимового сонцестояння в тропіка Рака ( 20 /21 червня) і влітку на рака ( 20 /21 грудня).

У кельтської культури , святкування зимового сонцестояння називали Юла . Юла означає час за кермом року перебуває на найнижчій позначці , готовий воскреснути .

У Скандинавії була традиція святкувати Yule з танцями і партій. Також пожертвував кота в честь Фрей , бога любові і родючості , відповідно до віри , що контрольованого погоду та дощ. Під час фестивалю Йоль був традиційний журнал спалювання Юла , великий стовбур , що тліє протягом усього сезону урочистостей на честь народження нового сонця. Від цієї традиції приходить пироги журналу Юла (журнали шоколад ) , що сьогодні їдять на Різдво.

Стародавні кельти вірили , що дерево являє собою силу , і ця сила і допоміг захистити дерево . Священні гаї служили храму до німців.
Для галлів , дуб був священним деревом на друїдів , кельтські священики опікунів традицій , омели , зібраної після священного обряду.
Ця традиція , успадкована крізь століття , був натхненням для поточного ялинки [ 3 ] .Примітка взяті з Вікіпедії [ 4 ] :

В даний час в неоязичницька [ 5 ] культури , це свято було відновлено в багатьох різних груп , як і у випадку Вікка і Асатру Релігія Релігія: спосіб відзначати свята через " восьми сонячних свят" , називається звичайно " шабаші щорічна конференція« 0,3 Святочні гуляння проходять під час зимового сонцестояння : в північній півкулі , близько 21 грудня, а в південній півкулі , близько 21 червня.
Юла і Yuletide , як « Фестиваль Yalda " ( іранський зимових свят) , є архаїчні Indo терміни, що використовуються для позначення старою традицією спостерігається природні зміни, викликані обертанням Сонця навколо Землі і його вплив на продовольча культура під час зимового сонцестояння або зимового сонцестояння . У рамках святкування святок , як це прийнято співати пісні , щоб забезпечити розслаблюючу атмосферу. Насправді це поняття сенс Йоль двома різними словниками з Оксфорда : Оксфорд Інглес словник і Короткий Оксфордський словник .
Люди , які не знайомі з скандинавської міфології та європейської язичництва просто не буде знати , розрізняти слова Юла ( Jõul ) , різдвяних та Різдва Христового , який в деякому розумінні є синонімами і тих же vezantónimos . Це використання або термін до цих пір зберігається в багатьох колядок і пісень , а також зробити торт або пиріг під назвою Юла увійти або Юла журнал , в прямій посиланням на стовбурі цього древнього ритуального свята.
Слово Юла все ще існує в деяких шотландському діалекті , термін липня в Норвегії , Данії та Швеції , і у Фінляндії терміна JÕULU . Це не даний час вважається святковий період від Різдва до закінчення першого року або , особливо в Англії , щоб Богоявлення .

Важливо розуміти , що Різдво це язичницьке свято, яке " християнство " Римською Церквою (після четвертого століття ) . [ 6 ] Тепер , після стількох століть " християнської традиції" практично неможливо вигнати ці звичаї . Але принаймні ми можемо святкувати Христа і не потрапити в божевільну гонку самої споживацтва " римських Сатурналій . "


Тиждень 70 ось-ось почнеться , церква : Пора залишити язичництво.

______________

[ 1 ] Інглес
http://www.lasemana70.com/2013/12/study-pagan-festivals-in-solstice-by.html
Іспанська
http://www.lasemana70.com/2013/12/studylas-fiestas-paganas-en-solsticio.html
[ 2 ] шумери , аккадійци , вавилоняни , халдеї , ассірійці , єгиптяни , греки , римляни , кельти , галли , ацтеки , майя , інки .
[ 3 ] Інглес
http://www.lasemana70.com/2013/12/article-web-traditions-ignorance-betray.html ;
Іспанська
http://www.lasemana70.com/2013/12/articulo-web-tradiciones-que-por.html ;
[ 4 ] http://es.wikipedia.org/wiki/Fiesta_de_Yule
[ 5 ] неоязичництво є набір сучасних духовних рухів , натхнених різними формами дохристиянської політеїстичної релігії , часто в парі з релігійної інтерпретації сучасної екології . Це рух можна розділити на чотири основних напрямки : традиційне Чаклунство , Віккі і похідні традиції , синкретизму і, нарешті , різні типи неоязичницького Reconstructionist . За оцінками , в усьому світі налічується близько одного мільйона неоязичників.
[ 6 ] Див пост " Язичницькі фестивалі " Інглес
http://www.lasemana70.com/2013/12/study-pagan-festivals-in-solstice-by.html
Іспанська
http://www.lasemana70.com/2013/12/studylas-fiestas-paganas-en-solsticio.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa