Стаття веб . Традиції невігластво зрадити віру. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Традиції невігластво зрадити віру

Різдвяна ялинка.

Я підійшов до цього резюме записку від Вікіпедії про традиційному " ялинки " . Кожен свої висновки.
Історія
Коли перші християни прибутку в північній Європі , виявили , що його жителі святкували народження Фрей , бога сонця і родючості , прикрашаючи вічнозелене дерево на дату поруч з християнською Різдва. Це дерево символізує древо всесвіту під назвою Иггдрасиль , чиї скла Асгард ( житло богів ) і Valhalla ( палац deOdín ) був, і в найглибших коренів був Helheim (царство мертвих). Пізніше, з євангелізації цих народів , conversos3 взяв ідею дерева , щоб відсвяткувати народження Ісуса Христа, але повністю міняється зміст .
Він сказав , що Святий Боніфацій ( 680-754 ) , євангеліст з Німеччини , взяв сокиру і зрубати дерево , яке представляє Иггдрасиль (хоча це також може бути дерево , священне для Тора ) , а замість цього посадив сосну , що бути багаторічна символізував любов до Бога , прикрашаючи його з яблуками і свічками. Яблука символізують первородний гріх і спокуса , а свічки представляють світло Ісуса Христа як світло світу . Йшов час , яблука і фари , були перетворені в сферах та інші прикраси . 

Дотримуючись традицій покласти подарунки для дітей під деревом , посланого Св. ​​Миколая ( і Санта- Клауса ) або волхвів , залежно від легенди про місця , де він додається . Згідно католицької церкви та інших християнських церков, 25 грудня є дата спостерігається язичниками давнину як день народження сина Матері Неба, і Німрод, пов'язаний з богом сонця. Семіраміда і його послідовники стверджували, що 25 грудня, вічнозелене дерево скочив на ніч з сухого пня у Вавілоні і Німрод таємно щороку в той же час, щоб зробити присутній в дереві.
Але для того, щоб перетворити язичницькі народи в християнство, католицька церква, створена 25 грудня о якості дати народження Ісуса, замість святкування язичницького бога, ми святкуватимемо іудео-християнського Бога.

http://es.wikipedia.org/wiki/% C3% 81rbol_de_Navidad

Тиждень 70 ось-ось почнеться, ми досі прив'язані до язичницьких традицій ?


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa