Відображення. Пророцтва Правда ? За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Правда Пророцтво в даний час задоволені . У Старому Завіті пророкували , що його слова не були виконані , він був відправлений в "передчасною зустріч з їх творцем . " Смерть була покаранням за лжепророків . Так само боялися не тільки Бога , але й чоловіків .
Чому пророкують лжепророки ? Просто тому , що люди більш цікаво , ніж ви розповісти вам дивовижні речі станеться вчити їх , що треба " Шукайте ж найперше Царства Божого і правди Його , і тоді всі речі , які приходять на них потрібно а " (Матвія 6:33 ) .
Тепер , коли я пророкував їм не зустрілися і люди запитують їх цих святих людей , що його " пророцтво" не було виконано , то вони відповідають: "Для вашої маленької віри не було зроблено. "


Лицеміри і брехуни !
Пророцтво не залежить від , що люди вірять йому чи ні , якщо вірно , то вірно , тому що це Слово Боже. Чи не зустрінуть другого пришестя Христа , якщо люди не створили ? Чи будете ви виїхати через Одкровення виконані атеїсти заперечують і макет?

Люди Бог все , досліджувати Писання і подивитися , що пророкував , коли майже ніхто не вірив йому .


3 « Від тринадцятого року Йосії , сина Амона , царя Юди , до цього дня - і було показано , пройшли двадцять три роки - Господь направив мене слово , і я сказав їм , неодноразово та ви не послухали Мене . NIV Єремія 25,3 .


Але все це було виконано. Припиніть дивитися " пророків фарбувати їх райдужну життя " зупинити наступне чоловіків , пророкам від власного серця (Єзекіїль 13 ) . Шукайте істину , і істина зробить вас вільними.

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa