Відображення. Ісус , майстер простоти . Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач . 

34 Фарисеї зібралися , щоб почути , що Ісус привів саддукеїв в мовчання . 35 Один з них , фахівець у галузі права , його підставили з цим питання:
36- Master , яка найбільша заповідь у законі ?
37 - " Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм , і всією душею своєю , і всім своїм розумом " Ісус відповів . 38 Це і найважливіша заповідь . 39 А друга подібна до неї : Люби ближнього твого , як самого себе "40 на цих двох заповідях затверджується весь закон і пророки .. 22.34 Матвія 37 NIV .

Релігійних євреїв , " лікарі закону" були висловлювання Тори , писати нескінченні списки правил , пов'язаних з їх інтерпретаціями , керівний кожного примірника в житті людей. Всі інженерні стандартів , правил , традицій і правил з точки зору фарисеїв ( які були його учнями) зробив « святості » [ 1] сума резервів з книжників була настільки велика , що це було неможливо виконати , складність становища в тому , що прості люди , були виключені. Було ясно , що сектантська релігійна політика .
Але Ісус , кажучи до цього " магістр права" здивовані простотою і синтез всіх Писанні тільки в двох заповідях :

 " Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм , і всією душею своєю , і всім своїм розумом "
« Возлюби ближнього свого , як самого себе . "


Прості , який відповідає цим буде виконувати все, що написано в Біблії.

Для тих з нас , хто вчителів , а також для тих , хто не є його функцією , але мають завдання навчання, це чудовий приклад : Нехай наші завдання залежить весело і легко зрозуміти. Хороший учитель працює просто .

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Зосередьтеся на звістку про спасіння : Віруй в Господа Ісуса Христа , і спасешся ти "


[ 1] У Мишне ( «вивчення , повторення ') є органом єврейського закону складено екзегетіческую , який збирає і консолідує єврейської усній традиції розвивалася століттями , з моменту Тори або писаним законом , і до його кодифікації в руках рабина Егуда Ганас , до кінця другого століття. Звід законів Мішни називається , лежить в основі єврейського усного закону або раввинских , які разом з Торою або писаний закон , зробити Галахи . У свою чергу , Мішна була збільшена і анотований протягом трьох століть вавилонських мудреців , Гемара , як у вихідному і його тлумачення Мішни або Талмуда , спільно отримали назву Талмуду. Набір рабини зібралися усній традиції у третьому столітті в якому взяли ряд 6 книг (обсяги , рулони ) , а потім передавалися з покоління в покоління. http://es.wikipedia.org/wiki/Mishn % C3 % A1


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa