Відображення. Питання про керівництво структури церкви. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .


Це складна і делікатна , тому що в основному піраміди модель типова для великих і мега церкви , де велика кількість людей робить неможливим Йому служили пастором .

Потім формується структура керівництва та інших міністерств:

1 . Старший пастор , який міністрів:

Два . Штат пасторів , які у свою чергу міністр :

Три . Керівники , які служать :

Квітень. У групі лідерів , які служать :

Травня. Учасники " овець " їх групи або комірки .


Чим більше церква , тим більша кількість міністерств , але є деякі , які є загальними :

1 . хвала

Два . Євангелізація

Три . Відвідування ( пацієнтів , лікарні)

Квітень. Біблійна школа


У деяких церквах Міністерства консультування (який може також включати звільнення ) , а біблійний інститут . У всякому разі масове формування збірки зазвичай припадає на структурі керівництва .

То де полягає складність ? Саме в керівництві , тому що виявляється , керівник групи або керівництво тільки трохи більш освічений , ніж інша частина групи. Це найбільш яскраво проявляється в групах підлітків та молоді , де всі практично такий же рівень невігластва Слова .

39 (Ісус ) також сказав їм притчу оцю : «Чи може сліпий водити сліпого ? Чи не вони обидва впадуть в яму ? 40 Учень не більший за вчителя , але кожен , хто повністю навчений буде , як учитель його рівні. Луки 6,39 - 40 NIV .


Кожен , хто повністю підготовлені , це той , який може навчити . Кожен пастух дивиться на свою паству , але вівці не дійсно , але пастух Господа . Якщо замість того , щоб думати в термінах один одного окремі церква могла думати в термінах Юнайтед , найбільших церков може відправити деякі з викладачів , які мають більшість дівчат зазвичай не мають жодного. Хороший вчитель робить все відмінності. Думати .

Тиждень 70 ось-ось почнеться , нехай люди Божі досі не знаю , не розумію . Час на кінець . Прийшов час перетворити людей в учні .

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa