Нехай все слава Господу! Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .

У Євангелії від Івана 5 , Біблія розповідає історію про розслабленого в Bethesda . Тому що Ісус зробив зцілення людини у суботу , релігійні злилися на грані бажаючи вбити його : Як ти смієш помазаника Бога зцілити когось на день суботній і порушувати передання старших ?

У вірші 30 до 47 Ісус відповідає фарисеям , залишаючи практичні заняття для тих , хто хоче служити Слово Боже, Ісус сказав :


30 я можу зробити що-небудь для себе , як чую , суджу , і Мій суд справедливий , не шукаю бо волі, але волі , Хто послав Мене , Батько .

, Як служителі Божі , ми повинні зосередитися на Божу волю для зборів . Дійсний чоловік Божий прагне виконувати свої плани і бажання, але те , що Бог написав у Своєму Слові :

"Наше завдання , щоб проповідувати спасіння через покаяння від дій , які призводять до смерті і віру в спокутну -відновлювальні роботи Христа на хресті ».

31 Якщо Я свідчу Сам про Себе , то свідчення Моє не так .

Немає сенсу самостійно не робити посилання на помазання , що Бог помазав його кожні 15 хвилин. Якщо помазання на міністра , буде говорити сама за себе .

41 хвалили їх люди не отримують.

Ісус не прагнуть отримувати оплески чоловіків. Він не сказав , речі , щоб добре виглядати або розглядають розширення вашої церкви. Також проповідував як хочете пропонувати загуснути. Ісус мав свободу , яка виходить від не маючи нічого , і все ж є все. Він сказав , що навіть не було прихилити голову ( Мф. 8,20 ) , але в одному випадку він нагодував 5000 чоловік (не рахуючи жінок і дітей) і тільки п'ять хлібів і дві риби . Ні турбота про звук , спецефекти , рок- групи за його проповідь. Він просто вчив і молився. Він не шукав слави Його !

Ісус сказав : "18 Хто говорить від себе шукає свого марнославства , тоді як той , хто прагне , щоб прославити хто вислав його є людиною цілісності і без лукавства " . ( Ін. 7,18 NIV )

Ісус не прагнув прославитися , те, що залишилося для нас , але наслідувати ? Він прийшов від Отця , і ми будемо з боку Ісуса , тому слава Йому , хто є хто посилає нам .
Проповідувати про справедливість , про правду , про порятунок , яке приходить , визнаючи ім'я Ісуса і покаяння гріхів.


Наша місія полягає в проповідувати і навчати , що Бог говорить , не те , що чоловіки віддають перевагу почути. Тиждень 70 ось-ось почнеться , " Євангеліє процвітання" не рятує. Проповідувати " здоровому навчанню " .


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa