Дослідження . Псалом 51. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .

Псалом 51
Це покаянний псалом молитвою глибоке покаяння . Історія ( 2 Самуїла 11 ) рахунок перелюб Давида з Вірсавія , дружина Урії (офіцер армії Ізраїлю ) під час війни , яку веде Ізраїль проти синів ( нині Йорданія ) .

Цар Давид спокушає жінок , які завагітніли ( проти 11,5 ) була необхідна , щоб приховати гріх , щоб Давид посилає за Uriah спати з дружиною і сином , здається , шлюбу .


Але виявилося , що Урія відмовляється спати вдома в той час як військова кампанія. Давид побачив цю хитрість не вдалося , послав Урію назад в бій фронт з листом до Йоав ( командувач армією ) наказав увагу , що Uriah залишити його в спокої в боротьбі , щоб убити ворогів ( вірш 15 ) . Йоав вивели наказу царя та його солдатів плюс Урійю (вірші 18 до 23). Після Вірсавія закінчив оплакує смерть чоловіка , Давид переніс в палац і одружився на ній ( ст. 26). In 2 S 12:1-15 пророка Натана , Божа заповідь , забороняй Девіда за його неправильно роблю . Молитва покаяння для прощення включені організація смерті Урія , для того , щоб приховати свою зраду його вірним підданим ( ст. 14а ) .

Псалом 51. Рейна- Валера 1960 (RVR1960)
51 Помилуй мене , Боже, з великої милості Твоєї ;
З великого милосердя Твого прости провини мої ( # 6588 Пеше сильне повстання =). 2 обмий мене від беззаконня мого ( # 5771 Avon сильним Беззаконня = . ) І очисти мене від мого гріха ( # 2403 kjattah сильного гріха ) звичні гріховності , природна тенденція ( занепалого людини ) , щоб робити зло)
3 Бо беззаконня я знаю ,
І гріх мій завжди передо мною .

Девід становить різницю між нечестя , бунт і гріх :
Беззаконня ( # 5771 Avon місцями = беззаконня
Це кручена , скручування шляху , вказаному Слово Боже для розміщення , що відповідає тому , що я хочу зробити. Це також наслідок гріха залишається для майбутніх поколінь (спадкування беззаконня ) , і які, у свою чергу відзначає схильність до гріха.

Повстання ( # 6588 Пеше = сильне повстання . Повстанці людина, яка знає , що він робить і свідомо вибрати те , що ви знаєте , це не так. ) . У 2 Цар 11.2 Перед відправкою жінок , Девід дізнається , хто він такий і що його положення. Повідомляємо , що перебуває у шлюбі з офіцером короля. Тим не менш, також послали за ( V3)

Гріх ( # 2403 kjattah сильних звичних гріховності , природна тенденція занепалого людини , щоб робити зло)

10 Create ( # 1254 сильним. Дієслово Бара , Create ) в мені, Боже , чисте серце ,
І дух нутрі віднови .

Bará 1254 # сильним. Слово творити з нічого , тільки Бог може це зробити. Девід просить у загальній регенерації , визнаючи , що тільки Бог може добре працювати в серці людини.


11 Не покинув мене від себе ,
Не забирай Твого Святого Духа від мене .
12 Верни мені радість спасіння Твого ,
І духу підтримай мене .


Льюїс Сперрі Чейфер говорить [1]: ізраїльська народився в заповіт з Яхве ( Єгова) , а після цього може продовжувати правильні стосунки з Ним через жертви , які повинні були заплатити за свої гріхи , і отримати прощення і відновлення Богом.

Проте , Девід має більш глибоке усвідомлення гріха і серце Бога , і знає , що жертвопринесення тварин марно , якщо немає істинного покаяння :

16 Ви не бажаєш жертви , я дав би її ;
Не в цілопалення .
17 Жертва Богові дух розтрощений
Зламаносердим ви не нехтуєте, Боже .
18 Роби добро в твоїх вподобанням Сіону ;
Збірка стін Єрусалиму .
19 Тоді ви будете насолоджуватися права жертв ,
Голокост або всеспалення ;
І будуть вони в жертву волів на жертовник Твій .

У Новому Завіті , Христос приніс жертву за наші гріхи. Кожен , хто покаялися від злого шляху свого , свої помилки , лукавство їх , (тобто його гріхи ) отримує Господа Ісуса відновлення душі , переродження духу та звільнення Беззаконня ( поколіннями зла успадкування) . Христос має нове життя для тих , хто прагне до серця. По Своїй милості , Бог прощає все зло , яким би великим він не був.

Тиждень 70 ось-ось почнеться , це час , ваш прес -реліз : прийняти жертву Ісуса на хресті , і будете врятовані.


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa