Відображення. Радикальні групи і " теорію змови" . Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .


Особливістю всіх радикальних груп в тому, що у них є "історія" особливе сприйняття реальності. Коли ці групи приходять до влади, скасовувати будь-які спроби групи, які не збігаються з вашими «модель».

Якщо поле політики, протилежної фракції будуть "супротивників перевороту", "смуток ланцюга", як кажуть пані Крістіна Кіршнер [1] або деяких дискваліфікації за стиль, як фундаменталісти не сперечаюся захищати свої моделі, але зазвичай дискваліфікувати повалений опозицією і [2].

Щоб витримати цю ситуацію радикальних груп взяти теорію змови чи теорії змови , яка може бути визначена як спроба пояснити подію або ланцюг подій , що сталися або ще не відбулося , будь уявним чи реальним , (як правило , мають політичне значення , соціальні , економічні , історичні або) через існування секретного настільки потужним , великі , тривалий і зазвичай шкідливий . Загальна гіпотеза теорії змови є те , що основні події в історії були контролюється маніпуляторами , які організовують події " за лаштунками " і / або мерзенних причин або принаймні егоїстично . [ 3]

У разі політики , вкорінений у потужності ( яка сама по собі часто називають « революційним » ) часто звинувачують " боягузливим опозиції» з власних невдач .


Кращий спосіб зрозуміти щось подає приклад

Даному випадку , на жаль , широко поширений , що відбувається в Венесуелі: група , яка управляє цієї прекрасної країни перебуває при владі понад 20 років. Хоча ми абсолютно виключено , (тобто без опозиції нічого не могли зробити) державна політика призвели до надзвичайної Венесуела економічної, фінансової , енергетичної , продовольчої та промислової . Ця надзвичайна Всього було визнано і оголошено урядом.

Країна перебуває в « економічній поставки продовольчої допомоги" постановив уряд .
Майже 100 000 млн. абітурієнтів продажів нафти недостатньо для подолання дефіциту і браку продовольства (масло , м'ясо , сочевицю , маргарин , квасоля , сир , борошно , молоко ... ) , і товарів , які викликає довгі черги і багато " arrechera " венесуельської слова , використані для узагальнення стані гніву .
Половина лікарень страждання " технічного закриття » і вижити з третину ліжка , без участі або обладнання , 70 % маршруту мають проблеми з обслуговуванням і перебоїв в подачі електроенергії продовжаться після величезного національного затемнені початку вересня.
Але якщо щось страждати в їх плоть народних класів , і дефіцит ( який перевищує 45 % -ве зростання в кінці року , одна з найвищих у світі) і інфляцію зростання цін на кожну тиждень , це насильство пожирає суспільство , в якому смерть стала чимось , як мирські , як життя.
"Економічна реальність збирається розтрощити уряд і може призвести до краху " , сказав Леопольдо Puchi , гострий аналітик , поряд з урядовими позицій.
Росіо Сан -Мігель , президент цивільного контролю з безпеки , оборони і Збройних Сил , був ще більш лютим , на його думку шматок у минулий четвер.
" У Венесуелі або немає діалогу в інтересах миру , визнання і поваги до опозиції , інакомислення і критики , чи ні соціальні хвилювання , як зазначалося Кабельйо . Нагальною проблемою , до речі , яка починає обговорюватися в Національні збройні сили ... » [ 4]
Тим не менше, влада не піклуються про їх недостатності , але винна опозиція (яка 20 років тому , що не переносити будь-які акти уряду) , в класичний приклад того , як « теорії змови ».


Фундаменталістів в Церкві Христовій .

Радикальні групи , ідентифікують себе як православні або фундаменталістські (де свого заснування є єдиним істинним ) проникли організацій : політичні , військові , економічні , релігійні , і, звичайно , в Церкві Христовій .

Для православних християн , вони є тільки чисті , обрані , ті , хто буде спійманий у День Гніву , який буде правити в Декларації тисячоліття , з тим , що будуть збережені. Всі, хто не згоден 100 % з Вашої думки тільки про невіруючих , гуманісти лазутчиків , тепло віруючі , лжеучителей , лжепророків , відступники , плітки , люди , які критикують , тому що у них є гіркий корінь , і т.д., і т.д. , і т.д..

Слово Боже вчить нас , що ми повинні охороняти наші серця ( Притчі 4:23 ) , бо вона є джерелом життя . Зарозумілість , дискваліфікувати інших , презирство чи презирства просто забруднює наші серця і піддає нас грішити так само , як критики , пліток або будь-який інший гріх .
Він також вчить нас , що якщо ви думаєте , що ви сильні , дивіться , щоб не впасти ( 1 Кор 10,12 )
У Євангелії від Луки 18,10 Ісус розповідає притчу , де фарисей і митар [ 5] увійшли до храму помолитися : [6 ] .

Податку відображається як грішника , покаятися перед Богом і залишає прощений. Фарисей , порівняно з податковими та бути краще , ніж інші , вважається , праведні перед Богом , і з храму засуджені.

Бог закликає нас постійно переглядати свою позицію , а не в порівнянні з іншими , але зі Словом Божим.

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Сальва Христа.

Як ваше серце ?

_____________________________________

[ 1] президент Аргентини з 10 /12 2007 року.
[ 2] оману солом'яне опудало є карикатурою аргументи або позицію опонента , крутячи його слова або змінивши його значення для сприяння мовній нападу або dialéctico.1 Його назва відноситься до сперечальник не бореться контраргументи , але помилкових і вразливих його імітацію , для того , щоб створити ілюзію легко подолати . http://es.wikipedia.org/wiki/Falacia_del_hombre_de_paja
[ 3] http://es.wikipedia.org/wiki/Teor % C3% ADa_conspirativa
[ 4] http://www.lanacion.com.ar/1624285-el-fantasma-del-estallido-social-asusta-a-venezuela
[ 5] ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/09/reflexion-la-santidad-segun-los.html ;
ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/09/reflection-holiness-as-pharisees-by.html
[ 6] ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/09/reflexion-la-soberbia-del-fariseo-by.html ;
ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/09/reflection-pride-of-pharisee.htmlComentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa