STUDY. «Останній день» - Подія 2. Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач.


В останній день, званий також чотири способи на край світу, це документальний фільм BBC, в якому чотири сценарії глобального знищення або "кінець світу [1]."


У попередній статті цієї серії [2] спробувати мегацунамі пророцтва. У цій статті ми побачимо події 2.


1. Удар астероїда на Землі
У Біблії є два пророцтва, пов'язані з зіркам, які впливають на Землю:


          I. 10 Третій ангел затрубив, і велика зірка, палаючи, як смолоскип, впав з неба на третину річок та на джерела. 11 зірки полин. [B] І третя частина вод виявилося гірким, і через цих водах багато людей загинуло. Одкровення 8.10. NIV

Перед тим, як перейти безпосередньо до пояснення вірша, ми повинні прийняти побіжний погляд на апокаліптичному жанрі. Апокаліптичні писання стали відповіддю народу (єврейського і християнського OT в NT) для знищення гніту яких вони не могли воювати. Комфорт в цих селищах очікується, що Бог це той, хто віддає належне його ворогів. З цього випливає, таємничий стиль Чому апокаліптичні тексти і використовуючи символічні фігури для позначення речей: Це люди, які переслідували не може писати ясно, для того що б зраджувати і піддаючи собі тортури і смерть.

Існують дві основні відмінності між апокаліптичними і пророчі тексти, які ми повинні розглянути:

. Апокаліптичні писання були написані для читання.

б. Апокаліптичних пророцтв, виступаючи Божої справедливості на есмінці Свого народу, не залишають без змін або надії. Майбутність безбожних запечатана, і немає нічого, що вони можуть зробити, щоб уникнути катастрофи.


C. Пророчих писань були оголошені через пророків до людей, а потім написав, щоб не втратити.


D. Пророчих писань завжди залишають місце для надії на порятунок якщо винний покайся, і вчинки речі належним чином.


За словами Антоніо Piñero [3] "Автор переконаний, що він пише, що" відбудеться найближчим часом "(1,1) в межах свого покоління. Але те, що сталося те, що пророцтво не було виконано. Потім розчин символічну трактування церковної рішення, як сказано або написано, до кінця світу ... У той час, що не уточнюється. Таким чином можна нескінченно, але це не був намір автора. Це був лист комфорту для християн свого покоління. "

Прихід Господа буде для покарання нечестивих, тих, хто підтримував величний Вавилон, що в історичному контексті книги є Римської імперії і в символічному контексті антихриста є уряд, який здатний накласти нового світового порядку середині кінці 70-Тиждень [4].

Полин це рослина, яка виливає гіркоти. Іудеї вірили, що їхній сік розчиняються у воді був отруйним. Зображення дуже проста, багато з ворогів народу Божого і тому сам Бог помре від вживання цих водах. Як приклад прочитати наступне:
15 Тому так говорить Господь Саваот про пророків оцих: Ось Я їх полином нагодую і напою їх водою з жовчю, бо від єрусалимських пророків пішла поширилося на всю землю. Єремія 23:15 УПО 60.


II. 

9 Він грав П'ятий Ангол, і я побачив, що він впав з неба на землю зірка, яку дали ключ до валу Безодні. 2 Він відкрив її, і добре вгору хмарина диму, як і великої печі, і дим закрив сонце і повітря. 3 А з диму вийшла сарана нахилився до землі, і вони отримали владу, як у земні скорпіони. 4 Вони сказали не шкоди траві земній, і будь-яка рослина або дерево, але тільки тим людям, які не беруть передню печатку Бога. 5 Їм не дали дозволу, щоб убити їх, а тільки мучити п'ять місяців. Його муки, як у жало скорпіона. 6 У ті дні люди смерти шукатимуть, та не знайдуть її; побажають померти, але смерть втече від них. Одкровення 9,1 - 6, NIV.


За словами коментаторів і вчених, текст слід, що тут слово зірка відноситься до духовною істотою, а не об'єкт. Тому, враховуючи, як ключі безодні, безодню, де царював занепалі ангели були замкнені [5]. Це лякаючий погляд, демони, які були замкнені випускаються мучити ворогів Бога.

Бог очікував все те, що мало статися, так що ми всі знаємо, що Він є Бог. Всі пророцтва здійсняться.


10 Я звіщати кінець з самого початку;

    З давніх часів, що гряде.
Я кажу: Мій замір відбудеться,
    і я буду робити те, що я хочу.
NIV Ісаї 46,10.


Так само, істинне свою обіцянку дати нам вічне життя. Тиждень 70 ось-ось почнеться, один Христос Сальва. Чи готові ми?

__________________

[1] http://es.wikipedia.org/wiki/El_% C3% BAltimo_d% C3% ADA
[2] http://www.lasemana70.com/2013/08/el-ultimo-dia-evento-1-cumbrevieja-by.html; http://www.lasemana70.com/2013/08/the-last -день-подія-1-cumbrevieja-by.html
[3] бакалавра в галузі філософії Чистий класична філологія і тримовний Біблійні дослідження, доктор філософії з класичної філології, професора грецької мови, мови і літератури спеціальності раннього християнства, Антоніо Piñero також є автором близько двадцяти книг і статей, в тому числі "Походження Християнство "," Новий Заповіт. Вступ до вивчення ранніх християнських писань "," Біблія і Hellenisms "," Керівництво до розуміння Нового Завіту "," християнства переміг "," Ісус і жінок ". Він також є редактором стародавніх текстів: Старий Завіт Апокрифи, бібліотека коптських гностичних Наг-Хаммаді і апокрифів Нового Завіту.

[4] http://www.lasemana70.com/2013/02/la-semana-70-1_12.html; http://www.lasemana70.com/2013/02/week-70-why-title.html

[5] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hombres-y-los-hijos-de-dios-1.html; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the -мен-та-нащадок бога-1.html;

http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hijos-de-dios-y-las-hijas-de-los.html; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/the- Сини-з-бог-і-дочки-оф-men.html;

http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/los-hijos-de-dios-como-angeles-segun.html; http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/03/angels-as-sons- з бога-в-новому-testament.html
 


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa