NEWS. Крістіна Кіршнер і Pacha Mama. (Fabian Massa)

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач


У розпал кампанії з первинні вибори на 11 серпня Крістіна Кіршнер сьогодні їздив в провінції Жужуй, де відвідав завод «Надія» в символічному відкритті врожаю 2013 року. Там, Президент зробив підношення Пачамама, найпопулярніший з вірувань корінних народів Латинської Америки. Зверніть увагу на Daily Nation 01 / серпень 2013 року.

Судіть самі, один глава держави на колінах на підлозі поклоніння Pacha Mama. Американський родові божества, що представляють стару "Mother Earth".

Президент Леді зробив підношення їжі і пиття (узливанням), які поміщали в отвір в землі. Це акт поклоніння сотвореній видалення славу Творця:

18 Бо гнів Божий з'являється з неба на всяку безбожність і неправду з плоті і крові, які неправдою пригнічують істину. 19 так, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об'явив. 20 Бо від створення світу його невидимою атрибутів, а саме, вічна сила і божество, через творіння видимі через те, що було зроблено, так що нема їм виправдання. 21 Хоча вони, пізнавши Бога, не прославляли ні Його, як Бога, ні славили його, але марно в їх спекуляцій, і їхні серця були дурними потемніло. 22 Називаючи себе мудрими, збожеволіли, 23 і славу нетлінного Бога змінили для змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.
24 Бо Бог дав їх в гріховним бажань свого серця, що призводить до сексуальної нечистоти для принижують їх тіл один з одним. 25 Вони замінили Божу правду на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки. Амінь.
Римляни 1,18 - 25 NIV.

Це погано громадських акт ідолопоклонства, тому що вона спонукає людей знають Слово Боже, щоб зробити те ж саме.


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa