NEWS . Барабани війни на Близькому Сході. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .Іран на Захід : «Якщо буде війна в Сирії , Ізраїлю доведеться турбуватися про "
Цитата спікер іранського парламенту Алі Ларіджані .

20 " Але коли ви побачите Єрусалим , оточений військами , тоді знайте , що наблизилося спустошення . 21 тоді знаходяться в Юдеї, нехай в гори , нехай ті , у місті вийти , і нехай ті , в країні не увійти в місто . 22 цей час покарання у виконання все, що написано. 23 Горе тим , які вагітні або годуєте грудьми в ті дні ! Бо буде велика нужда на землі та гнів на народ цей . 24 і впадуть від меча, і забирали в полон у всі народи . Єрусалим топтатимуть Єрусалим , аж поки не скінчиться час не вказано зустрічаються для них.
Луки 21,20 - 24. NIV
У той час як втручання в Сирію , здається , близько, щоб стати насправді Іран заявив про свою підтримку режиму Башара аль - Асада. Разом зі своїми союзниками Китаю та Росії ( Гог і Магог ) підтримуватиме сирійський режим , щоб зберегти його на плаву.

Тим часом . Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив , що " Ми вважаємо , що застосування хімічної зброї в якості загрози міжнародному миру і безпеки » , після зустрічі з послами держав-членів.

Іранської загрози на адресу Ізраїлю висловив матеріалізуються операції НАТО проти Сирії:
"Ми попереджаємо , що якщо Захід війну в Сирії доведеться турбуватися про його незаконним сином [ Ізраїль ] у регіоні" , сказав іранського парламенту Алі Ларіджані заявив в інтерв'ю агентству Isna лапки.

Ізраїль готується до війни.

Ізраїль розміщення елементів ПРО все як профілактику від можливих атак в помсту , що випливають з деяких західних заздалегідь повноваженнями щодо Дамаска , повідомило ізраїльське радіо Армії.

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Тільки Христос рятує. Чи готові ми ?


Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa