STUDY. Ucraniano. Дослідження. Чотири вершники Апокаліпсису. By Fabian Massa

Переклад з іспанської на УКРАЇНСЬКИЙ перекладачеві Google.


Опубліковано 30 березня 2013 multimediossion
http://semanasetenta.com/2013/03/30/los-cuatro-jinetes-del-apocalipsis/


Одкровення 6,5 - 8 і економічна криза - фінансовий 2008 до наших днів [2]. [1]
         На цей раз я хочу поділитися коротке дослідження пророцтва Одкровення 6,5, яке виповнюється на наших очах в Європі, які постраждали від кризи. Але ввести тему, перш ніж ми бачимо, що означає Чотири вершники Апокаліпсису:
1. Чотири вершники Апокаліпсису

6 І я бачив, що Агнець розкрив одну з семи печаток, і почув я одну з чотирьох тварин, яка говорила в хіба громовим голосом: "Прийдіть!" 2 Я глянув, і ось кінь білий, На ньому, мав лук, отримав корону, і вийшли як завойовник зігнутий на завоювання.
3 І коли Він зняв другу печатку, я чув другу тварину, які кричали "Давай!" На 4 вийшов кінь другий, червоний. І сидить на ньому дано великий меч було дозволено взяти мир із землі та її жителів, щоб вбивати один одного.
5 І коли третю печатку, я третю живих істот, які кричали, "До мене" Я глянув, і ось чорна кінь! Сидів, мав вагу в руці своїй. 6 І почув я голос із чотирьох тварин, що казав: "Кілограм пшениці, або три кілограми ячменю по зарплаті в один день, але не пошкодити масло і вино."
7 І коли Він четверту печатку, я чув голос четвертої тварини, які кричали "Давай!" 8 І я глянув, і ось кінь блідий! Його сидів, на ім'я смерть, і пекло слідував за ним. Їм була дана влада над четвертою землі, щоб убивати мечем і голодом, епідеміями та звірами земними. Об 6,6 - 8. NIV [3]
            Перед вступом на самому предметі, давайте прояснимо трохи символіки "Чотири вершники" Апокаліпсис ". Гонщики не історичні діячі, а чотири випробування від Бога через розбещення людини. Вони мають історію [4] в книзі пророка Захарії 6.1-5: ". Такі чотири вітру (. RUAG Євр = духи) з небесних, які стояння перед Господом усієї землі"
            Ці чотири духу повернутися з'явитися в Об'явл 7,1 вершник насправді такий же, тільки змінюється коней (ситуації). Цей вершник представляє гуманізм, тобто всі основні положення, які ведуть людей до заперечення Бога і незалежність. Хоча кожен кінь у послідовному порядку, а потім їдуть разом, як показано на реальність нашого світу.
            Колір кожного коня також має свій сенс, давайте один за іншим:
        I. 2 Я глянув, і ось кінь білий, На ньому, мав лук, отримав корону, і вийшли як завойовник зігнутий на завоювання. Гуманістична струми з'являються як великі переможці система: Віруючі набагато менше, ніж гуманісти. Йому дали лук лук є символом військової потужності по всьому стародавньому періоду. Націй сьогодні сильні і не піддавати своїх ворогів силою зброї, але вони набагато більш тонкі війни: економічні, фінансові, технологічні, Counter-інформації (чи дезінформації), і т.д.. Сприйняття постаті сьогодні буде: гуманізму, який управляє всією системою. Білі коні були використані під час парадів генералів, коли вони повернулися до перемоги: Являє тріумф.
      II. На 4 вийшов кінь другий, червоний. І сидить на ньому дано великий меч було дозволено взяти мир із землі та її жителів, щоб вбивати один одного. Червоний (RV 60 Бермехо, яка також називається «Каштан») символізує кров багатьох воєн, якщо ви читали вступом 16 лютого 2013 "Ознаки кінця, пророцтво Ісуса" являє собою список конфліктів двадцятого століття, і офіційно оголосити 90 мільйонів смертей.
    III. 8 І я глянув, і ось кінь блідий! Його сидів, на ім'я смерть, і пекло слідував за ним. Їм була дана влада над четвертою землі, щоб убивати мечем і голодом, епідеміями та звірами земними. Жовтий колір (Байо) являє хвороб і шкідників. У наступній таблиці складений Асоціацією муніципальних міста Буенос-Айрес (Аргентина), в той же ми бачимо, що багато з них пов'язані з конфліктом.

Деякі епідемії XX і XXI століття [5]
Епідемії
HFRS через хантавірус (*)
ГЛПС у зв'язку з хантавірус
Висипний тиф
Висипний тиф
Грип, грип «іспанської» (H1N1)
Грипу (H2N2)
Грипу (H3N2)
Грипу (H1N1)
Пташиного грипу (H5N1)
Чума
VII пандемія холери. V вібріон О1
Холера V вібріон О139
Лихоманка денге
Енцефаліту Західного Нілу
ВІЛ / СНІД
Геморагічна лихоманка Аргентини
Ебола і Марбурга геморагічної лихоманки
Віспа
Мавпяча
Параміксовірус (Hendra НІПАВ)
(ВГРС) провінції Сінд. Гостра Respirat. Важкий
Поліомієліт
Хвороба 'легіонерів'
Лептоспіроз
Лептоспіроз
Місце
Маньчжурія (російсько-японська війна)
Корея (Корейська війна)
1-ої світової війни та російської революції
2-й світової війни, Неаполь, Північній Африці
Пандемія
Пандемія
Пандемія
Пандемія
Обмежену спалах із загрозою пандемії
Останній спалах в Індії (1995)
Пандемія, Індонезії прийшов додому в Америку
Індії, Південно-Східної Азії
Америки, Африки та Азії (пандемії)
Миру. Спалах у США (1999)
Пандемія
Аргентині (Пампа вологий)
Західної і Східної Африки
Пандемія контролюються в 1977 році в Сомалі
Африці імпортного спалаху захворювання в США
Австралії та Південно-Східної Азії
Південно-Східна Азія
Азія і Африка
Спалахи в США, Європі і т.д..
Спалахи в Південно-Східній Азії
Спалахи в Бразилії, Нікарагуа, Аргентина
 Fecha
1904-05
1951-53
1914-18
1939-45
1918-19
1957-60
1968-72
1977-78
1998 a ?
Permanente
1961/91-95
1991 a ?
dec1950 a ?
1930 a ?
dec1980 a ?
dec. 1950
dec. 1970
hasta 1977
2003
1999
2003
No erradicada
Dec. 1970
Permanente
Permanente

IV. "До мене" Я глянув, і ось чорна кінь! Сидів, мав вагу в руці своїй. 6 І почув я голос із чотирьох тварин, що казав: "Кілограм пшениці, або три кілограми ячменю по зарплаті в один день, але не пошкодити масло і вино." Цього Текст є кілька символів, які ми маємо на увазі, щоб зрозуміти всю глибину цього пророцтва: і була чорна кінь! Чорний колір асоціюється зі смертю від голоду. У Біблії пророк Єремія описом плачевного стану громадян Єрусалиму під час облоги його військами Навуходоносора [6]:

7 Князі її були в ній чистіші від снігу, біліші від молока;
Більш блондинки були його тіло, ніж рубіни, її фігуру більш красивою, ніж сапфір. 8 більше, ніж чорнотою Темний є їх зовнішній вигляд не розпізнають їх на вулицях;
Їх шкіра чіпляється за їхні кістки, сухий, як палиця.
9 Вони, до побитих мечем, померлих від голоду;
Для цих гинемо, трупи за браком плодів землі. Плач 4.7 - 8RV60.
Кілограм пшениці, або три кілограми ячменю по зарплаті дня становить, він заробив нікчемні робочого дня, щоб купити основи.
Але ... не пошкодити нафту і вино. Криза не вплине на великі сектора ресурсів, тільки пролетаріат. Це пророцтво виповнюється в листі, багаті стають багатшими, а прості люди збирається реальні лиха. Я розвиваю в розділі 2.
Два. Економічна криза - Поточні фінансові.
Нинішня глобальна криза впливає на реальну економіку, фінанси і на іпотечному ринку. Почалася в 2008 році в США

Серед основних факторів, відповідальних за той же є:
        I. Зростання цін на сировину з-за високої глобальної інфляції.
      II. Завищення продуктів і послуг.
    III. Глобальна продовольча криза.
   IV. Міжнародний енергетичний дефіцит
     V. І, перш за все, відсутність ринку.

            Ця криза був відзначений багатьма міжнародними експертами як "криза в розвинених країнах», і що його наслідки спостерігаються в основному в найбагатших країнах світу. Мало б сенс пророцтва про голод в Сомалі або Ефіопії, країн, які страждають від голоду, епідемій, воєн з біблійних часів. Замість цього він дивно новини та вільні наступні речі в багатій Європі:
        I. Безробіття: Іспанія зі швидкістю 27% безробіття [7]
      II. Хвилі самогубством: в середньому 200 іспанських спроби самогубства кожен день, через глибокої депресії, викликаної кризою [8].
    III. У Греції в 2012 26.000 чоловік втратили свої будинки, тому що вони не можуть впоратися з іпотекою. [9]
    IV. Голод в містах: Греція тоне все глибше в кризу, тому члени неурядових організацій збирати їжу в багатьох місцях столиці Олени. Це акт солідарності з народом найбільш cr'sis охоплює історію Греції. Активісти звернулися до громадян, щоб пожертвувати предмети першої необхідності пощастило менше: безробітні, пенсіонери і навіть знедолених бездомних. Безробіття в Греції зросла до 27%, а невідповідно впливає на молодих людей (10).
     V. Зупинці промисловості: іспанська розробник Reyal Urbis, який несе боргу 3600 млн. євро (US $ 4820 млн.), говорить, банкрутство, другий за величиною в історії країни, через п'ять років після початку міхура на ринку нерухомості в Іспанії. Ваш логотип помаранчевий, синій і білий пов'язаний з деякими з найбільш символічних кризи в Іспанії, осаджують раптової зупинки в 2008 році його двигуна росту, будівельної галузі [11].
  VI. Відмови від дітей: кілька благодійних попередити росту дітей і кинутих немовлят у Європі (12). Криза настільки жорсткими, що відмова від дітей збільшилася на 200% з початку кризи. Більшість з них від 8 до 11 років.
Пророцтва виконуються на наших очах. Це час, щоб зосередитися на Христі, Тиждень 70 ось-ось почнеться в будь-який час. Шукайте Бога, в даний час він все ще може бути знайдений. У Христі є надія і допомогу.
21 Заприязнися з ним, і бути в світі;
І це буде дуже до речі.
22 Тобі, з Його уст,,
І слова Його в своєму серці.
23 Якщо вернешся до Всемогутнього, будеш збудований!
Зберігати далеко від кучки твої; Йова. 22.21 - 23 RV 60.__________________________________________________

[1] Примітка: Ви можете коментувати fabianmassa2013@gmail.com
[2] Одкровення є перекладом грецького дієслова apokalyptein, що означає Зняття завіси, відкрити або розкрити, звідси і назва Одкровення також дає книга.
[3] NIV Біблії.
[4] Важливо відзначити, що апокаліптичні пророцтва Одкровення "і перевидання компіляцію" автор апокаліптичного пророцтва вздовж AT Ті, хто не читав / Дослідження А. Т. або покласти надмірний акцент на "Новий Заповіт" за рахунок А. Т. Слід враховувати, що Павло (автор майже 50% NT) робив, було відтворити А. T у світлі одкровення, даного Ісусом і жодним чином не приносить щось "зовсім новий", але старі відтворені у світлі Нового Завіту. Апокаліптична література є дуже особливий вид іудео-християнської культури між 200 р. до н.е. і 200 м. C. Ця література характеризується використанням цифри і символи, які дають ореол таємничої і незрозумілою.
[5] http://www.medmun.org.ar/index.php?option=com_content&view=article&id=261..&limitstart=4
[6] 586. C.
[7] http://www.abc.es/economia/20130222/abci-comision-europea-previsiones-espana-201302221112.html
[8] http://www.larepublica.pe/20-02-2013/crisis-en-espana-200-espanoles-intentan-suicidarse-diariamente
[9] http://www.20minutos.es/noticia/1739407/0/grecia/720-desahucios/2012/
[10] http://hispantv.com/detail.aspx?id=214670
[11] http://www.la-razon.com/suplementos/financiero/Nuevo-gigante-inmobiliario-derrumba-espanola_0_1784221682.html
[12] http://www.kaosenlared.net/especiales/e/elcapitalismoenbancarrota/item/27472-la-crisis-dispara-el-abandono-de-ni%C3%B1os-en-europa.html;http://www.telecinco.es/informativos/internacional/ninos-menores-abandonados-Grecia-crisis_2_1431705137.html

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa