STUDY. Ucraniano. Зірка, волхви та Ісуса. By Fabian Massa

Переклад з іспанської на УКРАЇНСЬКИЙ перекладачеві Google.


Відвідайте мудрих
Він має Біблії, що після народження Ісуса у Вифлеємі [1] сталося від східного мудреця. Ці вчені були фахівцями в галузі астрономії і не були віруючими. Але вони бачили велике знамення на небі, зірки з'явилися, і вони були переконані, що це унікальна подія мало статися: народження короля. Таким чином, вони вирушили, по шляху зірки, сподіваючись на досягнення країни, де народилися так важливо короля. У традиції Церкви з Сходу (Ірак? Іран?). Згідно з дослідженнями вченого Ратцінгер, Папа Бенедикт XVI, який говорить, що в своїй останній книзі, про дитинство Ісуса, волхви вирушили звідкись зі старих Тартесса (Андалусія, Іспанія) і Східної [2].

Beyond, чи було це в Андалусії чи Іраку, справа в тому, що обидва вони тривале і дороге подорож. Коли вони прибули до Єрусалиму, запитав, де був Цар Юдейський народилися. Вони не знали, Слово (були язичниками), і тому не знають про пророцтво Михей 5:2, що релігійні євреї були виявлені:

"" І ти, Віфлеєм, земле Юдина,
    аж ніяк не менше князями Юдиними;
бо з тебе з'явиться Вождь,
    який буде пасти народ Мій ізраїльський. "

Мудреці вважали язичниками пророцтва і швидко пішов до Віфлеєму й стали свідками Ісуса вклонилися Йому і пішов знову на свою землю. (Те, що довга подорож тільки, щоб бути на кілька хвилин у присутності Бога!)
Важливі деталі:
1. Релігійні євреї, які знали пророцтва не дав уваги на небесних ознак, і що можна було побачити здалеку (і, отже, відкриті для перегляду всім) Крім того, як тільки вони знали про зірок і не знаючи Писання супроводжується Старійшини встановити, чи є чи ні народився Месія. Відсутність загального інтересу.
Два. Ірод хотів вбити дитину, якщо це народилося. Але не беріть на себе працю супроводжують мудрим.
Три. Люди, що бачили чудо на небі і не реагував.

Як ти можеш бути таким байдужим до релігійних?


Висновки:
Релігійних, які мають свої очі тільки на букві Писання і вони дивляться вгору, щоб зрозуміти разів, вони збираються, щоб відмовитися, як це трапилося в Віфлеємі.
Звичайні люди не бачать ознак або зрозуміти раз, так як релігійні, які є ті, хто повинен вчити і проповідувати, вони зайняті в їх релігійності.
Нарешті, стежте за оновленнями поціновувачі (віруючі чи ні) є tenfrán можливість стати свідками пришестя Христа, так як він пророкував:
16 Сам бо Господь зійде з неба, з криком, з голосом архангела і трубі Божої, і мертві у Христі воскреснуть перш. 17 потім ми, хто живий, хто залишився, будемо схоплені разом із ними в хмарах на зустріч Господню на повітрі. І тому ми будемо з Господом вічно. 18 Отож, потішайте один одного цими словами. 1 Сол 4,16 - 18 NIV.

Не стійте! Тиждень 70 ось-ось почнеться. Тільки Ісус рятує.


[1] Метью 2,1 - 11
[2] http://www.libertaddigital.com/espana/2012-12-03/los-reyes-magos-eran-andaluces-1276475871/

Comentarios

Entradas populares de este blog

ИССЛЕДОВАНИЕ . Мы живем , потому что Бог вдохнул жизнь в нас. По Фабиан Масса.

Дослідження . Один долар і масонські символи . За Фабіан Масса.

STUDY. El culto a la diosa Asera: ¿Es cosa del pasado o esta vigente? By Fabian Massa